Informacje dla franczyzobiorców

SUNKINS Lżejsze życie - unikalny koncept poradni specjalistycznych, oferujących trwałą redukcję wagi.

Pracujemy na podstawie bezkonkurencyjnej metody Kompleksowej Typologii Odżywiania - dzięki analizie genów, krwi, pH organizmu, predyspozycji fizycznych oraz psychicznych uzyskaliśmy najlepszą drogę do osiągnięcia idealnej masy ciała i stanu zdrowia. Klienci ocenili wysoki standard naszych usług, o czym wyraźnie świadczą następne fakty:

SUNKINS w liczbach:

  • 85 poradni otwarto w ciągu 4 lat w Czechach, na Słowacji oraz w Polsce (w Czechach i na Słowacji sieć działa pod marką Svět zdraví);
  • nasi klienci stracili na wadze już ponad 300 000 kg
  • obrót firmy to ok. 150 mln zł (0,8 mld koron czeskich)

Jednocześnie, nasi klienci mogą zakupić w poradni naturalne suplementy wykonane tylko dla naszej marki. Naszym franczyzobiorcom zapewniamy wsparcie oraz dzielimy się wieloletnim doświadczeniem pionierów w dziedzinie odżywiania. Z biznesowego punktu widzenia franczyzobiorcy mogą liczyć na rentowność i pozytywne przepływy pieniężne już w pierwszych miesiącach po uruchomieniu działalności.

Osiągnęliśmy sukces na atrakcyjnym rynku dietetycznym i chętnie dzielimy się nim z naszymi franczyzobiorcami!

Zdjęcia z poradni SUNKINS

Zalety współpracy

SAMODZIELNY BIZNES Z SILNYM ZAPLECZEM


Unikalna koncepcja SUNKINS - Lżejsze życie oferuje Ci wolność niezależnego właściciela firmy, a jednocześnie możliwość korzystania ze skutecznego wsparcia silnego partnera. Możesz rozwijać niezależną działalność gospodarczą w oparciu o sprawdzoną koncepcję nowej na rynku i całkowicie unikalnej usługi Kompleksowej Typologii Odżywiania.

ATRAKCYJNA BRANŻA


Działamy w dziedzinie, która w coraz większym stopniu postrzegana jest jako jedna z najatrakcyjniejszych z biznesowego punktu widzenia – utrzymania zdrowia, zapewnienia kondycji i redukcji wagi. Ludzie na całym świecie tyją, ich stan zdrowia i kondycja pogarszają się.

UNIKALNE KNOW-HOW


Koncepcja naszego doradztwa oparta jest o Kompleksową Typologię Odżywiania. Jest to wyjątkowy system, z pomocą którego na podstawie diagnostyki, wywiadu z klientem i biochemicznego badania krwi jesteśmy w stanie zaprojektować indywidualne, „szyte na miarę” menu. Równocześnie sprawdzamy, które produkty pomagają naszym klientom chudnąć, a które są niewskazane z powodów genetycznych. Jest to wyjątkowa usługa, która spotyka się z coraz większym zainteresowaniem i pozytywnym oddźwiękiem.

SZYBKI START


Nasi klienci bardzo często zamawiają usługi na kilka miesięcy z góry. Dla Państwa oznacza to korzystny, dodatni cash-flow po krótkim okresie czasu. Będziesz mieć pewność, że włożone koszty szybko się zwrócą. Szybki start i zyski zapewni Ci już od pierwszych miesięcy również nasza centralna reklama - dzięki niej natychmiast pozyskasz klientów ze swej okolicy, którzy chcą rozwiązać swój problem.

WYSOKI POZIOM ZYSKÓW


Koncepcja poradni SUNKINS - Lżejsze życie umożliwia naszym franczyzobiorcom osiąganie wyższych zysków znacznie szybciej, niż w przypadku innych spółek. Ze względu na atrakcyjność Kompleksowej Typologii Odżywiania w naszej sieci, jako jedynej franczyzie w branży klienci płacą także za świadczone usługi. Dzięki temu Twój zysk jest wyższy, niż zwykle.

UNIKALNE WARUNKI


Chociaż SUNKINS - Lżejsze życie jest w Polsce nową marką, jest ona już dobrze znana i ugruntowana na rynku czeskim i słowackim.

Tak więc właśnie teraz można wykorzystać niesamowitą okazję, która już nigdy się nie powtórzy: należeć do pierwszych w biznesie, który jest już wypróbowany uzyskując wyłączność prowadzenia poradni SUNKINS - Lżejsze życie w wybranym mieście.Poszukujemy przedsiębiorców z doświadczeniem handlowym i energią, którym bliska jest nasza branża.

  1. Aby wybudować oddział, który odniesie sukces będziesz potrzebować własny lub wynajęty lokal o powierzchni min. 50 m2 na atrakcyjnym miejscu lub w centrum handlowym.
  2. Dalsze kroki będą rozwiązywane z naszym doradcą odpowiedzialnym za wdrażanie nowych franczyz. Dotyczy to wyposażenia poradni, meble, wagi diagnostycznej TANITA, suplementów diety, PC, naklejki na witryny, aż po rekrutację i szkolenie personelu.
  3. Zaletą jest minimalna inwestycja początkowa. Należy kalkulować z całkowitą inwestycją w granicach od 40.000 do 60.000 złotych. Są to wszelkie koszty inwestycyjne potrzebne do rozpoczęcia działania poradni.

Czy zainteresowała Cię nasza koncepcja?

Zapraszamy na spotkanie informacyjne z naszym przedstawicielem w Polsce!

Josef Hůla
Dyrektor sieci franczyzowej
e-mail: josef.hula@svet-zdravi.cz
tel.: +420 608 323 860


SUNKINS w liczbach

0
utraconych kilogramów
poradni
specjalistów