Olga Nikolaeva

10 kg w pół roku!

przed

po

10 kg w pół roku!

Kilka razy już próbowałam się odchudzać, przeszłam wiele diet, niestety żadna z nich nie przynosiła większych rezultatów.

To pierwsza dieta na której nie czułam się głodna, dieta przyszła mi bardzo łatwo, pomogła mi rozpiska produktów zalecanych i niezalecanych oraz  proste zasady.

Regularne kontrole dawały mi dużo wsparcia, dyscypliny i motywacji. Dziękuję Pani Monice Piotrowskiej, że do końca wierzyła że się uda i tak też się stało. W ciągu pół roku udało mi się pozbyć zbędnych 10kg, 13 cm w talii.

Pierwszy raz od długiego czasu czuję się lekko!

Moje wyniki

Olga Nikolaeva

Wiek: 47
Wzrost: 169 cm
-9.8 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 79.9 kg 70.1 kg
Obwód talii 93 cm 80 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Natalia Rosińska

Schudłam 11 kg w 6 miesięcy!

Do Panie Magdy "zaciągnęła" mnie mama. Miałam straszne opory spowodowane kompleksami, no bo która z nas chce wyjawić kolejnej osobie ile waży?...

-11 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

502 099
utraconych kilogramów
92
poradni
203
specjalistów