Olga Nikolaeva

10 kg w pół roku!

przed

po

10 kg w pół roku!

Kilka razy już próbowałam się odchudzać, przeszłam wiele diet, niestety żadna z nich nie przynosiła większych rezultatów.

To pierwsza dieta na której nie czułam się głodna, dieta przyszła mi bardzo łatwo, pomogła mi rozpiska produktów zalecanych i niezalecanych oraz  proste zasady.

Regularne kontrole dawały mi dużo wsparcia, dyscypliny i motywacji. Dziękuję Pani Monice Piotrowskiej, że do końca wierzyła że się uda i tak też się stało. W ciągu pół roku udało mi się pozbyć zbędnych 10kg, 13 cm w talii.

Pierwszy raz od długiego czasu czuję się lekko!

Olga Nikolaeva

Wiek: 48
Wzrost: 169 cm
-9.8 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 79.9 kg 70.1 kg
Obwód talii 93 cm 80 cm

Inna historię

przed

po

Norbert Tatol

Od kiedy pamiętam zmagałam się z wagą mojego syna.

Co schudł parę kilo, to za chwilę samo szło do góry w szybkim tempie. Na gabinet Lżejsze Życie natknęłam się w internecie. Zapisałam się tak...

-8 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

548 584
utraconych kilogramów
85
poradni
149
specjalistów