Olga Nikolaeva

10 kg w pół roku!

przed

po

10 kg w pół roku!

Kilka razy już próbowałam się odchudzać, przeszłam wiele diet, niestety żadna z nich nie przynosiła większych rezultatów.

To pierwsza dieta na której nie czułam się głodna, dieta przyszła mi bardzo łatwo, pomogła mi rozpiska produktów zalecanych i niezalecanych oraz  proste zasady.

Regularne kontrole dawały mi dużo wsparcia, dyscypliny i motywacji. Dziękuję Pani Monice Piotrowskiej, że do końca wierzyła że się uda i tak też się stało. W ciągu pół roku udało mi się pozbyć zbędnych 10kg, 13 cm w talii.

Pierwszy raz od długiego czasu czuję się lekko!

Olga Nikolaeva

Wiek: 48
Wzrost: 169 cm
-9.8 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 79.9 kg 70.1 kg
Obwód talii 93 cm 80 cm

Inna historię

przed

po

Katarzyna Gałązka

Uwierzyłam, że można schudnąć, że warto zdrowo się odżywiać. Na nowo można się sobie podobać.

Do Poradni Sunkins trafiłam w maju 2017r. W swoim 45 letnim życiu próbowałam wielu diet jako jedna z wielu kobiet zmagających się z otyłością....

-13 kg
Poradnia
SUNKINS Warszawa

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

532 896
utraconych kilogramów
91
poradni
190
specjalistów