Bożena Stefaniak - Pokryszko

Bo na zmianę nigdy nie jest za późno!

przed

po

Bo na zmianę nigdy nie jest za późno!

Przyszłam do Poradni Sunkins Lżejsze Życie, ponieważ miałam wyobrażenie że nic nie jem. Pani Ania uświadomiła mi że to nic jest ciągłym podjadaniem małych porcji jedzenia. Gdy musiałam kupić kolejną parę spodni w większym rozmiarze, powiedziałam sobie dość. Kolana dokuczały, zrobiłam badania okazało się że mam bardzo wysoki kwas moczowy, a niektóre potrawy szkodzą mi. Jestem po wylewie, jestem pod kontrolą kardiologa, nie było wyjścia musiałam schudnąć, żeby wyniki się poprawiły, żeby było mi lżej, żebym poczuła się lepiej. Udało się ! Pani Ania pokazała mi co mogę jeść, ile, w jakich porach dniach, co mi wolno przy moich schorzeniach a czego muszę unikać. Nie jest to takie straszne :) Jak się okazało wystarczyło zastosować kilka cennych wskazówek, między innymi: regularność , odpowiednie posiłki. Nie jestem już ciągle głodna, zmieniłam spodnie na numer mniejsze, a co najważniejsze wyniki się poprawiły. Dziękuję za tą zmianę Pani Ani. Mam 77 lat i uważam, że na zmianę nigdy nie jest za późno. 
 

Moje wyniki

Bożena Stefaniak - Pokryszko

Wiek: 77
Wzrost: 151 cm
-5.9 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 78.7 kg 72.8 kg
Obwód talii 121 cm 109 cm

Inna historię

przed

po

Marta Wodniak

Schudłam 14 kg w pół roku!”

Dzięki dietetyczce Pani Martynie w przeciągu pół roku schudłam 14 kg i w talii minus 14 cm.   Dzięki przestrzeganiu szczegółowego planu...

-14 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

523 375
utraconych kilogramów
93
poradni
198
specjalistów