Bożena Stefaniak - Pokryszko

Bo na zmianę nigdy nie jest za późno!

przed

po

Bo na zmianę nigdy nie jest za późno!

Przyszłam do Poradni Sunkins Lżejsze Życie, ponieważ miałam wyobrażenie że nic nie jem. Pani Ania uświadomiła mi że to nic jest ciągłym podjadaniem małych porcji jedzenia. Gdy musiałam kupić kolejną parę spodni w większym rozmiarze, powiedziałam sobie dość. Kolana dokuczały, zrobiłam badania okazało się że mam bardzo wysoki kwas moczowy, a niektóre potrawy szkodzą mi. Jestem po wylewie, jestem pod kontrolą kardiologa, nie było wyjścia musiałam schudnąć, żeby wyniki się poprawiły, żeby było mi lżej, żebym poczuła się lepiej. Udało się ! Pani Ania pokazała mi co mogę jeść, ile, w jakich porach dniach, co mi wolno przy moich schorzeniach a czego muszę unikać. Nie jest to takie straszne :) Jak się okazało wystarczyło zastosować kilka cennych wskazówek, między innymi: regularność , odpowiednie posiłki. Nie jestem już ciągle głodna, zmieniłam spodnie na numer mniejsze, a co najważniejsze wyniki się poprawiły. Dziękuję za tą zmianę Pani Ani. Mam 77 lat i uważam, że na zmianę nigdy nie jest za późno. 
 

Moje wyniki

Bożena Stefaniak - Pokryszko

Wiek: 77
Wzrost: 151 cm
-5.9 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 78.7 kg 72.8 kg
Obwód talii 121 cm 109 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Kinga Antosik

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Pewnego dnia na Facebooku zobaczyłam post poradni dietetycznej. Kolejna „dieta cud”, pomyślałam ironicznie, ale, jako że kilka dni wcześniej...

-5 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

502 099
utraconych kilogramów
92
poradni
203
specjalistów