Agnieszka Malicka

Było po prostu smacznie, a przy tym nie czułam się głodna, właściwie nie czułam, że jestem na jakiejś diecie.

przed

po

Było po prostu smacznie, a przy tym nie czułam się głodna, właściwie nie czułam, że jestem na jakiejś diecie.

Mając za sobą operację jednego stawu biodrowego, a przed sobą drugiego, postanowiłam podjąć walkę z nadliczbowymi kilogramami. Aby zwiększyć szanse powodzenia i ułatwić sobie zadanie, namówiłam do wspólnej akcji męża. Następnie trafiliśmy do Pani Sandry, która na wstępie zażyczyła sobie od nas wyników badań, przeprowadziła z każdym z nas dokładny wywiad, w tym także na temat naszych preferencji smakowych oraz umiejętności kulinarnych.  A ponieważ jesteśmy otwarci na nowe smaki i nieźle radzimy sobie z gotowaniem, Pani Sandra mogła zaprezentować nam cały swój talent w dziedzinie układania jadłospisów. Przygotowane przez nią plany żywieniowe okazały się być pełne ciekawych przepisów, nowych, czasem wręcz zaskakujących, a jednak świetnych połączeń, przy tym były urozmaicone, uwzględniały nasze sugestie dotyczące produktów, także tych, które pojawiają się sezonowo. Nie bez znaczenia jest to, że jadłospisy moje i męża, choć dopasowane do odmiennych potrzeb nas dwojga, w dużej mierze udało się Pani Sandrze tak skorelować, że w zasadzie zakupy i posiłki były prawie jednakowe i wspólne. 
 
Co tu dużo mówić: było po prostu smacznie, a przy tym nie czułam się głodna, właściwie nie czułam, że jestem na jakiejś diecie. Tak jak wszyscy oceniający Panią Sandrę, tak i ja przyznaję, że pokazała mi całkiem nowe spojrzenie na odżywianie, że nie należy zbytnio ograniczać ilości, że nie powinno się być głodnym, że czasem można, a nawet należy odstąpić od planów i zjeść to, co się lubi, że po prostu jedzenie może służyć zdrowiu, przy tym być  przyjemnością.
 
I choć moja kuracja przebiegała w utrudnionych warunkach: w czasie jej trwania przeszłam operację wstawienia endoprotezy biodra i kilkutygodniową rehabilitację w oddziale szpitalnym, co wiązało się z przyjmowaniem leków, prócz tego najpierw z czasowym unieruchomieniem, a następnie znacznym ograniczeniem aktywności fizycznej i przymusową (niekorzystną) dietą szpitalną, a mimo to uzyskałam wynik około 8 kg w ciągu 6 m-cy. Moim marzeniem jest zejść poniżej 75 kg, zatem zamierzam kontynuować odchudzanie.
Jestem przekonana, że z wiedzą już uzyskaną od Pani Sandry i Jej dalszą drobną pomocą to się uda.

Moje wyniki

Agnieszka Malicka

Wiek: 51
Wzrost: 170 cm
-8.2 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 91.9 kg 83.7 kg
Obwód talii 106 cm 90 cm

Moja specjalistka


Inna historię

przed

po

Hana Jarošová

Po 3 miesiącach schudłam 15 kg. To na pewno nie jest koniec, dopiero zaczynam!

Gdy urodziłam drugie dziecko przytyłam 23 kg. Już przed ciążą moja waga nie była idealna. Zawsze walczyłam ze swoją wagą ale nie miałam aż tak...

-17 kg
Poradnia
Svět zdraví Brno

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

519 705
utraconych kilogramów
93
poradni
200
specjalistów