Agnieszka Malicka

Było po prostu smacznie, a przy tym nie czułam się głodna, właściwie nie czułam, że jestem na jakiejś diecie.

przed

po

Było po prostu smacznie, a przy tym nie czułam się głodna, właściwie nie czułam, że jestem na jakiejś diecie.

Mając za sobą operację jednego stawu biodrowego, a przed sobą drugiego, postanowiłam podjąć walkę z nadliczbowymi kilogramami. Aby zwiększyć szanse powodzenia i ułatwić sobie zadanie, namówiłam do wspólnej akcji męża. Następnie trafiliśmy do Pani Sandry, która na wstępie zażyczyła sobie od nas wyników badań, przeprowadziła z każdym z nas dokładny wywiad, w tym także na temat naszych preferencji smakowych oraz umiejętności kulinarnych.  A ponieważ jesteśmy otwarci na nowe smaki i nieźle radzimy sobie z gotowaniem, Pani Sandra mogła zaprezentować nam cały swój talent w dziedzinie układania jadłospisów. Przygotowane przez nią plany żywieniowe okazały się być pełne ciekawych przepisów, nowych, czasem wręcz zaskakujących, a jednak świetnych połączeń, przy tym były urozmaicone, uwzględniały nasze sugestie dotyczące produktów, także tych, które pojawiają się sezonowo. Nie bez znaczenia jest to, że jadłospisy moje i męża, choć dopasowane do odmiennych potrzeb nas dwojga, w dużej mierze udało się Pani Sandrze tak skorelować, że w zasadzie zakupy i posiłki były prawie jednakowe i wspólne. 
 
Co tu dużo mówić: było po prostu smacznie, a przy tym nie czułam się głodna, właściwie nie czułam, że jestem na jakiejś diecie. Tak jak wszyscy oceniający Panią Sandrę, tak i ja przyznaję, że pokazała mi całkiem nowe spojrzenie na odżywianie, że nie należy zbytnio ograniczać ilości, że nie powinno się być głodnym, że czasem można, a nawet należy odstąpić od planów i zjeść to, co się lubi, że po prostu jedzenie może służyć zdrowiu, przy tym być  przyjemnością.
 
I choć moja kuracja przebiegała w utrudnionych warunkach: w czasie jej trwania przeszłam operację wstawienia endoprotezy biodra i kilkutygodniową rehabilitację w oddziale szpitalnym, co wiązało się z przyjmowaniem leków, prócz tego najpierw z czasowym unieruchomieniem, a następnie znacznym ograniczeniem aktywności fizycznej i przymusową (niekorzystną) dietą szpitalną, a mimo to uzyskałam wynik około 8 kg w ciągu 6 m-cy. Moim marzeniem jest zejść poniżej 75 kg, zatem zamierzam kontynuować odchudzanie.
Jestem przekonana, że z wiedzą już uzyskaną od Pani Sandry i Jej dalszą drobną pomocą to się uda.

Agnieszka Malicka

Wiek: 52
Wzrost: 170 cm
-8.2 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 91.9 kg 83.7 kg
Obwód talii 106 cm 90 cm

Inna historię

przed

po

Izabela Karolczak

Z pomocy Sunkins zdecydowałam się skorzystać widząc efekty tej diety u mojej mamy.

 Z pomocy Sunkins zdecydowałam się skorzystać widząc efekty tej diety u mojej mamy. Nie miałam nadwagi, ale nie byłam również szczupła....

-6 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

536 282
utraconych kilogramów
90
poradni
113
specjalistów