Agnieszka B.

Czuję się i jestem przede wszystkim zdrowsza!

przed

po

Czuję się i jestem przede wszystkim zdrowsza!

Trafiłam na reklamę Sunkins’a przeglądając strony internetowe. Stwierdziłam, że spróbuję, bo za długo zwlekałam z poważnym potraktowaniem zrzucenia balastu, który mi ciążył, przeszkadzał i czułam się ze sobą po prostu źle.

I to był strzał w 10-kę. Dieta dopasowana do moich potrzeb i preferencji, zmiana kilku nawyków żywieniowych, doradztwo, nieoceniona pomoc przy każdej wątpliwości, dało efekt w postaci zdecydowanie lepszego i lżejszego samopoczucia, o wiele lepszych wyników badań i co tu dużo gadać – czuję się młodziej. :-) 

Moje wyniki

Agnieszka B.

Wiek: 42
Wzrost: 172 cm
-12.0 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 97.4 kg 85.4 kg
Obwód talii 104 cm 90 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Jan Lána

Jeśli jesteś wśród tych, którzy się wahają, spróbuj śmiało!

Na swoją wagę zwróciłem uwagę, gdy zacząłem zbliżać się do magicznej liczby 100 kg.   We wcześniejszych latach zaniechałem regularnych...

-11 kg
Poradnia
Svět zdraví Ústí nad Orlicí

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

488 580
utraconych kilogramów
92
poradni
206
specjalistów