Elżbieta Linsenbarth

Czuję się świetnie i wyglądam młodziej

przed

po

Czuję się świetnie i wyglądam młodziej

Jestem ogromnie wdzięczna Pani Joli za to że potrafiła sprowadzić mnie na tory zdrowego i świadomego żywienia. Zrobiła to z ogromną delikatnością i zrozumieniem moich indywidualnych potrzeb i wewnętrznych oporów. Od początku naszej współpracy słuchała mnie i dostosowywała małe zmiany do mojego indywidualnego trybu życia co pozwoliło mi krok po kroku, bez wielkich wyrzeczeń,  wprowadzić permanentne zmiany i stracić zaplanowane kilogramy (10kg w 6 miesięcy). Czuję się świetnie, wyglądam młodziej i dziękuję pani Joli za jej współudział i prowadzenie mnie za rękę w tej metamorfozie. 
Gorąco polecam.

Elżbieta Linsenbarth

Wiek: 58
Wzrost: 162 cm
-11.4 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 76.6 kg 65.2 kg
Obwód talii 114 cm 94 cm

Moja specjalistka


Inna historię

przed

po

Barbara Sztabnik

Schudłam 32 kilogramy w ciągu roku- jest to piękny efekt mojej współpracy z tą poradnią!

Witam Wszystkim którzy chcieliby schudnąć polecam poradnię Sunkins. Schudłam 32 kilogramy w ciągu roku- jest to piękny efekt mojej współpracy z tą...

-32 kg
Poradnia
SUNKINS Warszawa

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

532 896
utraconych kilogramów
91
poradni
190
specjalistów