Dorota Radomska

Czuję się zdrowsza, radośniejsza, piękniejsza, pełna energii – po prostu chce mi się żyć.

przed

po

Czuję się zdrowsza, radośniejsza, piękniejsza, pełna energii – po prostu chce mi się żyć.

Bardzo długo zmagałam się z problemem (nazwijmy po imieniu) otyłości.

Przebyłam, wszystkie możliwe kuracje odchudzające, ale niestety wszystkie miały krótkotrwałe rezultaty. Byłam u lekarzy, pseudodietetyków, ale nikt nie powiedział mi najważniejszego – czyli jak zdrowo żyć.

Przeglądając jakieś informacje na temat odchudzania, trafiałam na reklamę  Sunkins – Lżejsze Życie. Bardzo długo się zastanawiałam, nad podjęciem decyzji o pierwszej wizycie, obawiając się, że to wszystko okaże się kłamstwem. Zaryzykowałam. I z czystym sumieniem muszę przyznać, że warto było. Ryzyko się opłaciło. Od pierwszej wizyty, na której zostałam bardzo miło przyjęta i rzeczowo wyjaśniono mi cały proces minęło 4 miesiące.  

Trafiłam na przesympatyczną i konkretną Panią Sandrę.

Musze się pochwalić, iż w ciągu tych 4 miesięcy udało mi się zgubić 20,1 kg, a zaczęłam z  wagą 129,6 kg. Jest to ważne, ale oprócz zgubionej masy ciała, zyskałam znacznie więcej. Czuję się zdrowsza, radośniejsza, piękniejsza, pełna energii – po prostu chce mi się żyć.

Naprawdę bardzo dziękuję za opiekę personelu SUNKINS.

Przede mną jeszcze długa droga do osiągnięcia właściwego celu i wierzę, że Pani Sandra zrobi ze mnie gwiazdę.

Pozdrawiam wszystkich i gorąco zapraszam do skorzystania z programów. Można dużo zyskać a strata kilogramów to skutek uboczny.

 

Moje wyniki

Dorota Radomska

Wiek: 42
Wzrost: 167 cm
-23.4 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 129.6 kg 106.2 kg
Obwód talii 146 cm 120.8 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Jan Lána

Jeśli jesteś wśród tych, którzy się wahają, spróbuj śmiało!

Na swoją wagę zwróciłem uwagę, gdy zacząłem zbliżać się do magicznej liczby 100 kg.   We wcześniejszych latach zaniechałem regularnych...

-11 kg
Poradnia
Svět zdraví Ústí nad Orlicí

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

462 579
utraconych kilogramów
93
poradni
214
specjalistów