Dorota Radomska

Czuję się zdrowsza, radośniejsza, piękniejsza, pełna energii – po prostu chce mi się żyć.

przed

po

Czuję się zdrowsza, radośniejsza, piękniejsza, pełna energii – po prostu chce mi się żyć.

Bardzo długo zmagałam się z problemem (nazwijmy po imieniu) otyłości.

Przebyłam, wszystkie możliwe kuracje odchudzające, ale niestety wszystkie miały krótkotrwałe rezultaty. Byłam u lekarzy, pseudodietetyków, ale nikt nie powiedział mi najważniejszego – czyli jak zdrowo żyć.

Przeglądając jakieś informacje na temat odchudzania, trafiałam na reklamę  Sunkins – Lżejsze Życie. Bardzo długo się zastanawiałam, nad podjęciem decyzji o pierwszej wizycie, obawiając się, że to wszystko okaże się kłamstwem. Zaryzykowałam. I z czystym sumieniem muszę przyznać, że warto było. Ryzyko się opłaciło. Od pierwszej wizyty, na której zostałam bardzo miło przyjęta i rzeczowo wyjaśniono mi cały proces minęło 4 miesiące.  

Trafiłam na przesympatyczną i konkretną Panią Sandrę.

Musze się pochwalić, iż w ciągu tych 4 miesięcy udało mi się zgubić 20,1 kg, a zaczęłam z  wagą 129,6 kg. Jest to ważne, ale oprócz zgubionej masy ciała, zyskałam znacznie więcej. Czuję się zdrowsza, radośniejsza, piękniejsza, pełna energii – po prostu chce mi się żyć.

Naprawdę bardzo dziękuję za opiekę personelu SUNKINS.

Przede mną jeszcze długa droga do osiągnięcia właściwego celu i wierzę, że Pani Sandra zrobi ze mnie gwiazdę.

Pozdrawiam wszystkich i gorąco zapraszam do skorzystania z programów. Można dużo zyskać a strata kilogramów to skutek uboczny.

 

Dorota Radomska

Wiek: 43
Wzrost: 167 cm
-23.4 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 129.6 kg 106.2 kg
Obwód talii 146 cm 120.8 cm

Inna historię

przed

po

Olga Nikolaeva

10 kg w pół roku!

Kilka razy już próbowałam się odchudzać, przeszłam wiele diet, niestety żadna z nich nie przynosiła większych rezultatów. To pierwsza dieta na...

-10 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

553 118
utraconych kilogramów
85
poradni
145
specjalistów