Olga Gardocka

Dieta wcale nie musi boleć, a jedzenie ma sprawiać radość i tak właśnie jest z Sunkins.

przed

po

Dieta wcale nie musi boleć, a jedzenie ma sprawiać radość i tak właśnie jest z Sunkins.

W swoim życiu nigdy nie miałam problemów z nadwagą i nie sądziłam, że kiedyś będzie mnie to dotyczyło. Jednak od około 2 lat ze względu na pęd pracy, brak czasu i lenistwo zaniedbałam zdrowe nawyki żywieniowe, czego efektem były zbędne kilogramy. Żadna „rewelacyjna” dieta  znaleziona w Internecie nie przynosiła oczekiwanych rezultatów. Aż pewnego dnia, szukając pomocy w Internecie trafiłam na poradnię Sunkins, która okazała się być strzałem w dziesiątkę! Powiedziałam sobie „teraz albo nigdy” i było warto. Trafiłam tu pod opiekę Pani Sandry Brodowicz, której pomoc i wsparcie  są nieocenione. W chwilach słabości zawsze mogłam na nią liczyć. Dzięki niej nauczyłam się jak należy prawidłowo komponować posiłki, aby były zdrowe i przede wszystkim smaczne. 
 
Dieta wcale nie musi boleć, a jedzenie ma sprawiać radość i tak właśnie jest z Sunkins. Dieta zawsze kojarzyła mi się z czymś restrykcyjnym, mało przyjemnym, głodówką i wyrzeczeniami. Jednak plan żywienia zaproponowany przez Panią Sandrę mocno mnie zaskoczył. Oczywiście pozytywnie. Posiłki są łatwe i przyjemne w przygotowaniu, a produkty ogólnodostępne. To, co cieszy mnie najbardziej, to czas jaki spędzam na przygotowywaniu posiłków. Jest to zaledwie godzina co drugi dzień, a 5 posiłków dziennie daje mi uczucie sytości. Piękne jest to, że jem i chudnę. Każda wizyta kontrolna sprawia mi niezwykłą radość i dodaje pewności siebie. Cudownie jest móc znów stanąć przed szafą i nie martwić się o to, co mogę założyć, w czym nie będzie widać „wypływających” boczków. Dzięki Pani Sandrze znów pokochałam dopasowane ubrania i poczułam się atrakcyjna we własnym ciele. Bo przecież lepiej i przede wszystkim zdrowiej jest schudnąć niż wymienić całą szafę na większe rozmiary.

Olga Gardocka

Wiek: 28
Wzrost: 168 cm
-8.2 kg
3 miesięcy
przed po
Waga 72.1 kg 63.9 kg
Obwód talii 86 cm 71 cm

Inna historię

przed

po

Dorota Radomska

Czuję się zdrowsza, radośniejsza, piękniejsza, pełna energii – po prostu chce mi się żyć.

Bardzo długo zmagałam się z problemem (nazwijmy po imieniu) otyłości. Przebyłam, wszystkie możliwe kuracje odchudzające, ale niestety wszystkie...

-23 kg
Poradnia
SUNKINS Warszawa

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

553 118
utraconych kilogramów
85
poradni
145
specjalistów