Olga Gardocka

Dieta wcale nie musi boleć, a jedzenie ma sprawiać radość i tak właśnie jest z Sunkins.

przed

po

Dieta wcale nie musi boleć, a jedzenie ma sprawiać radość i tak właśnie jest z Sunkins.

W swoim życiu nigdy nie miałam problemów z nadwagą i nie sądziłam, że kiedyś będzie mnie to dotyczyło. Jednak od około 2 lat ze względu na pęd pracy, brak czasu i lenistwo zaniedbałam zdrowe nawyki żywieniowe, czego efektem były zbędne kilogramy. Żadna „rewelacyjna” dieta  znaleziona w Internecie nie przynosiła oczekiwanych rezultatów. Aż pewnego dnia, szukając pomocy w Internecie trafiłam na poradnię Sunkins, która okazała się być strzałem w dziesiątkę! Powiedziałam sobie „teraz albo nigdy” i było warto. Trafiłam tu pod opiekę Pani Sandry Brodowicz, której pomoc i wsparcie  są nieocenione. W chwilach słabości zawsze mogłam na nią liczyć. Dzięki niej nauczyłam się jak należy prawidłowo komponować posiłki, aby były zdrowe i przede wszystkim smaczne. 
 
Dieta wcale nie musi boleć, a jedzenie ma sprawiać radość i tak właśnie jest z Sunkins. Dieta zawsze kojarzyła mi się z czymś restrykcyjnym, mało przyjemnym, głodówką i wyrzeczeniami. Jednak plan żywienia zaproponowany przez Panią Sandrę mocno mnie zaskoczył. Oczywiście pozytywnie. Posiłki są łatwe i przyjemne w przygotowaniu, a produkty ogólnodostępne. To, co cieszy mnie najbardziej, to czas jaki spędzam na przygotowywaniu posiłków. Jest to zaledwie godzina co drugi dzień, a 5 posiłków dziennie daje mi uczucie sytości. Piękne jest to, że jem i chudnę. Każda wizyta kontrolna sprawia mi niezwykłą radość i dodaje pewności siebie. Cudownie jest móc znów stanąć przed szafą i nie martwić się o to, co mogę założyć, w czym nie będzie widać „wypływających” boczków. Dzięki Pani Sandrze znów pokochałam dopasowane ubrania i poczułam się atrakcyjna we własnym ciele. Bo przecież lepiej i przede wszystkim zdrowiej jest schudnąć niż wymienić całą szafę na większe rozmiary.

Moje wyniki

Olga Gardocka

Wiek: 26
Wzrost: 168 cm
-8.2 kg
3 miesięcy
przed po
Waga 72.1 kg 63.9 kg
Obwód talii 86 cm 71 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Jan Lána

Jeśli jesteś wśród tych, którzy się wahają, spróbuj śmiało!

Na swoją wagę zwróciłem uwagę, gdy zacząłem zbliżać się do magicznej liczby 100 kg.   We wcześniejszych latach zaniechałem regularnych...

-11 kg
Poradnia
Svět zdraví Ústí nad Orlicí

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

483 490
utraconych kilogramów
92
poradni
200
specjalistów