Ryszard Szostak

Dla mnie to prawdziwy cud, mam 78 lat, a czuje się jak nowo narodzony.

przed

po

Dla mnie to prawdziwy cud, mam 78 lat, a czuje się jak nowo narodzony.

P. Sandro, pragnę m.in. tą drogą gorąco podziękować za nadzwyczajną opiekę i fachowość w trakcie kuracji odchudzającej. Ale chcę jednocześnie przekazać opinię innym nieszczęśnikom z nadwagą, aby niezwłocznie udać się do Państwa na kurację. Ja odchudzam się od początku października ubiegłego roku. Ważyłem wówczas, bagatela, 119,8 kg. Nie będę tutaj wyszczególniał, co dzieje się z organizmem przy nadwadze wynoszącej ok. 30 kg. Nie marzyłem nawet o tym, że trafię do tak wspaniałej kliniki odchudzającej. Kapitalna atmosfera, życzliwość i empatia ze strony wszystkich osób sprawia, że moje co dwutygodniowe wizyty u Pani Sandry Brodowicz to dla mnie jak bajka. Ale co najbardziej istotne, zrzuciłem do marca b.r. bagatela- 25 kg. Dla mnie to prawdziwy cud, mam 78 lat, a czuje się jak nowo narodzony. I to w zaledwie w ciągu pięciu miesięcy postawiono mnie dosłownie na nogi. Nie będę już więcej się rozwodził, gorąco za to namawiam jeszcze raz, żeby niezwłocznie udać na Ursynów w Warszawie.
 
Szczęśliwy pacjent Pani Sandry.

Ryszard Szostak

Wiek: 80
Wzrost: 183 cm
-25.8 kg
12 miesięcy
przed po
Waga 119.6 kg 93.8 kg
Obwód talii 128 cm 113.8 cm

Inna historię

przed

po

Joanna Wrona

Udało mi się zrzucić 10 zbędnych kilogramów!

Dietę rozpoczęłam w listopadzie 2017 roku. Dzięki współpracy z panią Monika Piotrowską udało mi się zrzucić 10 zbędnych kilogramów, nauczyłam się...

-10 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

536 282
utraconych kilogramów
90
poradni
113
specjalistów