Ryszard Szostak

Dla mnie to prawdziwy cud, mam 78 lat, a czuje się jak nowo narodzony.

przed

po

Dla mnie to prawdziwy cud, mam 78 lat, a czuje się jak nowo narodzony.

P. Sandro, pragnę m.in. tą drogą gorąco podziękować za nadzwyczajną opiekę i fachowość w trakcie kuracji odchudzającej. Ale chcę jednocześnie przekazać opinię innym nieszczęśnikom z nadwagą, aby niezwłocznie udać się do Państwa na kurację. Ja odchudzam się od początku października ubiegłego roku. Ważyłem wówczas, bagatela, 119,8 kg. Nie będę tutaj wyszczególniał, co dzieje się z organizmem przy nadwadze wynoszącej ok. 30 kg. Nie marzyłem nawet o tym, że trafię do tak wspaniałej kliniki odchudzającej. Kapitalna atmosfera, życzliwość i empatia ze strony wszystkich osób sprawia, że moje co dwutygodniowe wizyty u Pani Sandry Brodowicz to dla mnie jak bajka. Ale co najbardziej istotne, zrzuciłem do marca b.r. bagatela- 25 kg. Dla mnie to prawdziwy cud, mam 78 lat, a czuje się jak nowo narodzony. I to w zaledwie w ciągu pięciu miesięcy postawiono mnie dosłownie na nogi. Nie będę już więcej się rozwodził, gorąco za to namawiam jeszcze raz, żeby niezwłocznie udać na Ursynów w Warszawie.
 
Szczęśliwy pacjent Pani Sandry.

Moje wyniki

Ryszard Szostak

Wiek: 79
Wzrost: 183 cm
-25.8 kg
12 miesięcy
przed po
Waga 119.6 kg 93.8 kg
Obwód talii 128 cm 113.8 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Jan Lána

Jeśli jesteś wśród tych, którzy się wahają, spróbuj śmiało!

Na swoją wagę zwróciłem uwagę, gdy zacząłem zbliżać się do magicznej liczby 100 kg.   We wcześniejszych latach zaniechałem regularnych...

-11 kg
Poradnia
Svět zdraví Ústí nad Orlicí

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

462 579
utraconych kilogramów
93
poradni
214
specjalistów