Karolina Herlender

Dzięki nauczonym zasadom i nawykom dalej chudnę!

przed

po

Dzięki nauczonym zasadom i nawykom dalej chudnę!

Chciałabym bardzo podziękować poradni Sunkins za fachową opiekę. Największe wrażenie zrobiło na mnie kompleksowe podejście do odżywiania w oparciu o badania, preferencje i możliwości. Po każdej wizycie odnotowywano pomiary analizy składu ciała. Bardzo mi się podobało, że wszystko było rejestrowane w systemie i po wizycie w domu zawsze mogłam porównać wyniki. Bardzo też motywowała mnie możliwość prowadzenia na stronie dziennika, strona ma bardzo przyjazny interfejs i szybko pozwalała na wykrycie błędów w odżywianiu, gdyż moja Pani Dietetyk miała możliwość komentowania. Można więc powiedzieć, że nadzór nade mną był cały czas sprawowany, przez co miałam pewność, że przy trzymaniu się zaleceń uda mi się schudnąć. Przez cały okres programu miałam pełne wsparcie i świadomość wizyty działała na mnie bardzo motywująca. Nawet w chwilach gdy zdarzało mi się odejść od diety, po każdej wizycie czułam się ponownie zmotywowana i wracałam do prawidłowych nawyków.  Ale nie efekt zrzuconych kilogramów okazał się najważniejszy, ale nawyki które mi zostały już po zakończeniu programu. Program zakończyłam, ale nie wróciłam do starej wagi, wręcz przeciwnie, dzięki nauczonym zasadom i nawykom dalej chudnę.  

Moje wyniki

Karolina Herlender

Wiek: 25
Wzrost: 162 cm
-3.4 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 62.6 kg 59.2 kg
Obwód talii 71 cm 70 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Eliza Arkuszewska

Zanim trafiłam do poradni nie mogłam sama schudnąć.

Stosowałam różne diety ale mi nie wychodziło. Gdyby nie SUNKINS nie dałabym rady sama schudnąć. Dzięki Pani Magdzie schudłam 9 kg. W tali ubyło mi...

-7 kg
Poradnia
SUNKINS Warszawa

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

495 049
utraconych kilogramów
92
poradni
203
specjalistów