Dominika Kowalska

Dziś jestem 15 kg lżejsza i chudnę dalej!

przed

po

Dziś jestem 15 kg lżejsza i chudnę dalej!

Mam na imię Dominika, mam 16 lat. Pół roku temu ważyłam 94 kg. Dziś jestem 15 kg lżejsza i chudnę dalej! Zanim trafiłam do Sunkins, miałam za sobą próbę odchudzania z dietetykiem. Do.dziś pamiętam te paskudne owsianki i marchewkę z kurczakiem na parze. Dopiero w Sunkins pani Monika pokazała mi, że nie chodzi o katorżnicze wyrzeczenia i że mogę jeść co chcę i jak chcę - przy zachowaniu kilku prostych zasad,  które weszły mi już w krew. Dzięki pani Monice liceum zaczęła nowa Dominika - pewna siebie i bez kompleksów.  

Moje wyniki

Dominika Kowalska

Wiek: 16
Wzrost: 175 cm
-13.4 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 94.1 kg 80.7 kg
Obwód talii 93 cm 80 cm

Moja specjalistka


Inna historię

przed

po

Aleksandra Jastrzębska

Zdrowe nawyki i regularność to klucz do sukcesu

Na początku byłam bardzo sceptyczna, jednak z czasem się przekonałam. Nikt nie wmuszał we mnie dodatkowo płatnych suplementów, moje wszystkie...

-11 kg
Poradnia
SUNKINS Warszawa

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

512 534
utraconych kilogramów
92
poradni
201
specjalistów