Beata Wietecka

Jednak dopiero w Sunkins nauczyłam się jak jeść, co poprawić w jadłospisie i jak pokonywać moje „małe porażki”.

przed

po

Jednak dopiero w Sunkins nauczyłam się jak jeść, co poprawić w jadłospisie i jak pokonywać moje „małe porażki”.

Schudłam 8,8 kg w 6 miesięcy. Od 10 lat miałam trudności z kontrolą mojej wagi, pomimo że z rodziną odżywiamy się raczej zdrowo. Jednak dopiero w Sunkins nauczyłam się jak jeść, co poprawić w jadłospisie i jak pokonywać moje „małe porażki”. I właśnie to ostatnie było najważniejsze – jak się nie poddawać, bo strona emocjonalna jest równie ważna, jeśli nie najważniejsza w tym całym procesie zmian, żeby zwyciężać i w rezultacie w sposób naturalny przyjąć nowy styl życia na co dzień. Bo ja chcę w ten sposób żyć nadal: nie jestem głodna, mam więcej energii, a moja waga spokojnie sobie spada.
 
A dlaczego wybrałam Sunkins? Właściwie to początkowo chciałam jedynie wykonać badanie składu ciała. Jednakże osoba, która ze mną rozmawiała na temat wyników tego badania, pani Justyna, ujęła mnie swoją osobą: uśmiechnięta, bardzo sympatyczna, a jednocześnie nienarzucająca się, a do tego kompetentna i cierpliwa. Gdy stamtąd wyszłam wiedziałam, że jeżeli zapiszę się do dietetyka, to właśnie tutaj. I tak się też stało. A co dla mnie było najbardziej intrygujące w tym czasie – niesamowite doświadczenie, kiedy osoba, która waży jakąś połowę tego, co ja, tak świetnie rozumie moje bolączki i moje potrzeby, i każdorazowo potrafi zadbać o moje dobre, zmotywowane samopoczucie! Bardzo Pani dziękuję za te 6 miesięcy współpracy i wszystko, czego mnie Pani nauczyła!
 
Gorąco polecam Sunkins, a przede wszystkim Panią Justynę

Beata Wietecka

Wiek: 41
Wzrost: 160 cm
-8.8 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 81.7 kg 72.9 kg
Obwód talii 100 cm 88 cm

Moja specjalistka


Inna historię

przed

po

Izabela Karolczak

Z pomocy Sunkins zdecydowałam się skorzystać widząc efekty tej diety u mojej mamy.

 Z pomocy Sunkins zdecydowałam się skorzystać widząc efekty tej diety u mojej mamy. Nie miałam nadwagi, ale nie byłam również szczupła....

-6 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

536 282
utraconych kilogramów
90
poradni
113
specjalistów