Marta Sokalska

Jeżeli chcesz zmienić coś w swoim życiu to przyjdź do SUNKINS

przed

po

Jeżeli chcesz zmienić coś w swoim życiu to przyjdź do SUNKINS

Od wielu lat jestem na diecie bezglutenowej i bezmlecznej. Bardzo rygorystycznie przestrzegam diety. Mam też zdiagnozowaną insulinooporność, co powoduje zaburzenia mojego metabolizmu. Byłam po prawie rocznej antybiotykoterapii. Moim problem nie była nadwaga, ale wiecznie wzdęty brzuch, co wizualnie dodawało mi kilogramów. Źle się czułam z tak nabrzmiałym brzuchem, ponieważ wyglądałam jakbym połknęłam piłkę. Nie pomagały mi również intensywne ćwiczenia na siłowni. W pewnym momencie byłam codziennie na jakimś treningu, a ani brzuch, ani waga nie spadały.

Zgłaszałam się wcześniej do innych poradni dietetycznych, ale nikt nie chciał podjąć się ułożenia dla mnie odpowiednio zbilansowanej diety, ponieważ nie mogłam zażywać żadnych wspomagających preparatów. 

O firmie SUNKINS „Lżejsze Życie” dowiedziałam się z portalu społecznościowego Facebook. Zobaczyłam reklamę dotyczącą badania składu ciała i umówiłam się na spotkanie. 
Pani Agnieszka z SUNKINS postanowiła mi pomóc. Jej wiedza, spokój, relacje z pacjentem, jak też kultura osobista były bardzo przekonywujące i zachęcające. Wykupiłam pakiet na pół roku.
Pani Agnieszka ułożyła mi mój codzienny jadłospis, dzięki czemu udało mi się uregulować sposób jedzenia, wykluczyć cukier z diety oraz schudnąć 7 kg bez efektu jo-jo. Codziennie, idąc do pracy zabierałam ze sobą jedzenie i nadal tak robię. Przestrzegałam też godzin spożywania posiłków, co spowodowało, że mój brzuch przestał być tak wzdęty. 
W trakcie spotkań dowiadywałam się o tym, jak działa nasz organizm i metabolizm, co daje większą świadomość przy planowaniu posiłków również po zakończeniu diety. 
Regularne wizyty u dietetyka motywują i dają realny obraz postępów diety. Jestem pewna, że tym razem nowa waga zostanie ze mną na bardzo długo. Zamierzam zrzucić jeszcze ok 6 kg. 

W pracy wszyscy z podziwem patrzyli, jak z dnia na dzień stawałam się szczuplejsza.

Jeżeli chcesz zmienić coś w swoim życiu to przyjdź do SUNKINS. Zmieni się nie tylko Twoja waga i wygląd, ale też życie. Serdecznie polecam.

Marta Sokalska

Wiek: 37
Wzrost: 175 cm
-6.4 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 73 kg 66.6 kg
Obwód talii 87 cm 84 cm

Moja specjalistka


Inna historię

przed

po

Walentyna Rakiel-Czarnecka

W pracy wszyscy z podziwem patrzyli, jak z dnia na dzień stawałam się szczuplejsza.

Przeczytałam na Facebooku reklamę dotyczącą badania składu ciała. Zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie. Od trzech miesięcy nie jadłam nabiału...

-17 kg
Poradnia
NUTRIADAPT Weight Management Clinic Warszawa

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

0
utraconych kilogramów
poradni
specjalistów