Małgorzata Jarzembska

Kompleksowa opieka pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonych rezultatów!

przed

po

Kompleksowa opieka pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonych rezultatów!

Jestem bardzo zadowolona z opieki pani Marty w firmie Sunkins! Dzięki stałej opiece dietetycznej byłam w stanie motywować się do działania i dążyć do redukcji masy ciała. Szczegółowe zalecenia oraz pyszne przepisy pozwoliły mi na utratę zbędnych kilogramów. Kiedy tylko traciłam zapał, pani Marta dawała mi wsparcie oraz fachowe porady. Nauczyłam się , jak komponować posiłki, których składników unikać, jakie techniki stosować. Dzięki nowym nawykom, dieta stała się dla mnie stylem życia, a nie uciążliwym obowiązkiem. Obecnie czuję się dużo lepiej, szczególnie widzę zmianę po zakładanych ubraniach, w które wcześniej się nie mieściłam! Zmiany zauważyła też rodzina i współpracownicy, którzy są pod wielkim wrażeniem! Tak jak ja!

Moje wyniki

Małgorzata Jarzembska

Wiek: 54
Wzrost: 162 cm
-7.2 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 84.6 kg 77.4 kg
Obwód talii 100 cm 94 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Ivana Culková

Gdybym otrzymała pytanie czy mam polecić SUNKINS innym jednoznacznie bym odpowiedziała „TAK”.

Prawdopodobnie każdej kobiecie jest ciężko gdy sobie uświadomi, że jej sylwetka nie wygląda tak jakby sobie tego życzyła. Dlatego i ja szukałam...

-12 kg
Poradnia
Svět zdraví Ústí nad Orlicí

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

483 490
utraconych kilogramów
92
poradni
200
specjalistów