Małgorzata Jarzembska

Kompleksowa opieka pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonych rezultatów!

przed

po

Kompleksowa opieka pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonych rezultatów!

Jestem bardzo zadowolona z opieki pani Marty w firmie Sunkins! Dzięki stałej opiece dietetycznej byłam w stanie motywować się do działania i dążyć do redukcji masy ciała. Szczegółowe zalecenia oraz pyszne przepisy pozwoliły mi na utratę zbędnych kilogramów. Kiedy tylko traciłam zapał, pani Marta dawała mi wsparcie oraz fachowe porady. Nauczyłam się , jak komponować posiłki, których składników unikać, jakie techniki stosować. Dzięki nowym nawykom, dieta stała się dla mnie stylem życia, a nie uciążliwym obowiązkiem. Obecnie czuję się dużo lepiej, szczególnie widzę zmianę po zakładanych ubraniach, w które wcześniej się nie mieściłam! Zmiany zauważyła też rodzina i współpracownicy, którzy są pod wielkim wrażeniem! Tak jak ja!

Moje wyniki

Małgorzata Jarzembska

Wiek: 54
Wzrost: 162 cm
-7.2 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 84.6 kg 77.4 kg
Obwód talii 100 cm 94 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Aleksandra Jastrzębska

Zdrowe nawyki i regularność to klucz do sukcesu

Na początku byłam bardzo sceptyczna, jednak z czasem się przekonałam. Nikt nie wmuszał we mnie dodatkowo płatnych suplementów, moje wszystkie...

-11 kg
Poradnia
SUNKINS Warszawa

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

507 633
utraconych kilogramów
93
poradni
203
specjalistów