Marta Woźnica

Kuracja przyniosła zamierzone skutki, straciłam 12 kg, zmieniłam nawyki żywieniowe, czuję się lżej i lepiej we własnym ciele.

przed

po

Kuracja przyniosła zamierzone skutki, straciłam 12 kg, zmieniłam nawyki żywieniowe, czuję się lżej i lepiej we własnym ciele.

Do SUNKINS zgłosiłam się pod koniec maja 2017 r. Postanowiłam odmienić zarówno swój wygląd jak i zmienić też swoje nawyki żywieniowe. Wcześniej wielokrotnie podejmowałam próby zrzucenia zbędnych kilogramów, jednak bez większych efektów. Często albo brakowało motywacji albo wybierane przeze mnie kuracje nie przynosiły zamierzonego efektu.

Zgłaszając się do poradni też miałam obawy, że dieta nie przyniesie zmian w mojej wagi, a ja stracę tylko swój czas. Okazało się jednak, że indywidualny plan odżywiania zaproponowany przez moją specjalistkę, czyli Panią Justynę okazał się doskonały. Już od pierwszych tygodni kuracji systematycznie traciłam na wadze, czułam zmiany zachodzące w moim ciele jaki i podejściu do odżywiania. Podczas 6 miesięcznej kuracji wyeliminowałam ze swojej diety produkty niezalecane dla mnie, czyli przede wszystkim białą mąkę i wyroby z niej, cukier, nieodpowiednie rodzaje tłuszczu oraz produkty przetworzone. Kuracja przyniosła zamierzone skutki, straciłam 12 kg, zmieniłam nawyki żywieniowe, czuję się lżej i lepiej we własnym ciele.

 

Moje wyniki

Marta Woźnica

Wiek: 32
Wzrost: 160 cm
-12.6 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 106 kg 93.4 kg
Obwód talii 110.5 cm 103 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Agnieszka Bętkowska-Kryjom

Czuję się i jestem przede wszystkim zdrowsza!

Trafiłam na reklamę Sunkins’a przeglądając strony internetowe. Stwierdziłam, że spróbuję, bo za długo zwlekałam z poważnym potraktowaniem zrzucenia...

-12 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

495 049
utraconych kilogramów
92
poradni
203
specjalistów