Halina J.

Mój cel wylądował ''na księżycu''. Schudłam 5 kg.

przed

po

Mój cel wylądował ''na księżycu''. Schudłam 5 kg.

W moim życiu przyszedł moment, że czułam się ociężała, potrzebowałam coś ze sobą zrobić. Trafiłam na Sunkins, zadzwoniłam i umówiłam się, bardzo miło i sympatycznie mnie tu przyjęli. Moim efektem jest schudnięcie 5 kg, a więc już osiągnęłam swój cel który ustaliłam na samym początku. Jednak nadal kontynuuję wizyty, by podtrzymać efekt. Bardzo miła obsługa, bardzo miła Pani Joanna jak i cały personel. W tej chwili czuję się znacznie lżej. 

Halina J.

Wiek: 60
Wzrost: 163 cm
-5.5 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 72.4 kg 66.9 kg
Obwód talii 92 cm 85 cm

Moja specjalistka


Inna historię

przed

po

Bożena Stefaniak - Pokryszko

Bo na zmianę nigdy nie jest za późno!

Przyszłam do Poradni Sunkins Lżejsze Życie, ponieważ miałam wyobrażenie że nic nie jem. Pani Ania uświadomiła mi że to nic jest ciągłym podjadaniem...

-6 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

532 896
utraconych kilogramów
91
poradni
190
specjalistów