Kornela Junkiewicz

Moje marzenie!

przed

po

Moje marzenie!

Informacje o firmie przeczytałam na facebooku. Ponieważ od dawna interesowałam się odżywianiem i pragnęłam utracić wagę (lekarze wciąż mi mówili- zmniejszyć BMI). Wypełniłam ankietę SUNKINS, zaniosłam wszystkie wyniki lekarskie, otrzymałam na piśmie informacje jakie produkty powinnam spożywać i propozycje posiłków. 
 
Propozycje odżywiania traktowałam jako kierunkowskaz, do ilości płynów nie zalicza się kawa, herbata, owoce spożywać przed południem a kolacja to surówka z wielu dostępnych warzyw. 
 
W ciągu pół roku udało mi się schudnąć około 8 kg, straciłam 11 cm w biodrach i 8 cm w talii. Trudny do zmniejszenia poziomu tkanki tłuszczowej trzewnej udało się zredukować o 2 punkty, udaje się to w niewielu przypadkach! Spódnica długo leżała w szafie a teraz swobodnie mogę ją założyć, żakiet zrobił się luźny. Marzenie spełniło się ! 

Moje wyniki

Kornela Junkiewicz

Wiek: 71
Wzrost: 165 cm
-7.6 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 90.1 kg 82.5 kg
Obwód talii 110 cm 102 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Agnieszka Paczkowska

Cieszę się, ze trafiłam do Magdy!

Swoją przygodę z odchudzaniem zaczęłam w styczniu. Ważyłam wtedy 72 kg, Do Magdy trafiłam ważąc około 67 kg. Od naszego pierwszego spotkania...

-10 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

462 579
utraconych kilogramów
94
poradni
214
specjalistów