Kornela Junkiewicz

Moje marzenie!

przed

po

Moje marzenie!

Informacje o firmie przeczytałam na facebooku. Ponieważ od dawna interesowałam się odżywianiem i pragnęłam utracić wagę (lekarze wciąż mi mówili- zmniejszyć BMI). Wypełniłam ankietę SUNKINS, zaniosłam wszystkie wyniki lekarskie, otrzymałam na piśmie informacje jakie produkty powinnam spożywać i propozycje posiłków. 
 
Propozycje odżywiania traktowałam jako kierunkowskaz, do ilości płynów nie zalicza się kawa, herbata, owoce spożywać przed południem a kolacja to surówka z wielu dostępnych warzyw. 
 
W ciągu pół roku udało mi się schudnąć około 8 kg, straciłam 11 cm w biodrach i 8 cm w talii. Trudny do zmniejszenia poziomu tkanki tłuszczowej trzewnej udało się zredukować o 2 punkty, udaje się to w niewielu przypadkach! Spódnica długo leżała w szafie a teraz swobodnie mogę ją założyć, żakiet zrobił się luźny. Marzenie spełniło się ! 

Moje wyniki

Kornela Junkiewicz

Wiek: 72
Wzrost: 165 cm
-7.6 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 90.1 kg 82.5 kg
Obwód talii 110 cm 102 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Pavel Florián

Pomimo niektórych grzechów pozbyłem się 21 kg.

Od dzieciństwa mam do czynienia z nadwagą i zbierałem jedno niepowodzenia za drugim. Próbowałem niezliczoną diet i wydałem wiele pieniędzy na...

-21 kg
Poradnia
Svět zdraví Most

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

483 490
utraconych kilogramów
92
poradni
200
specjalistów