Norbert Tatol

Od kiedy pamiętam zmagałam się z wagą mojego syna.

przed

po

Od kiedy pamiętam zmagałam się z wagą mojego syna.

Co schudł parę kilo, to za chwilę samo szło do góry w szybkim tempie. Na gabinet Lżejsze Życie natknęłam się w internecie. Zapisałam się tak na prawdę z mieszanymi uczuciami... tym bardziej, że mój syn jest raczej zamkniętym dzieckiem i niechętnie podchodzi do kontaktów z obcymi. Z Panią Moniką było zupełnie inaczej. Od samego początku Norbert bardzo ją polubił co bardzo ułatwiło wspólną pracę. Szybko dowiedziałam się co powinien jeść a czego nie. Nasza przygoda trwała 6 miesięcy. Obecnie jesteśmy objęci programem profilaktycznym, który ma na celu utrzymanie efektów. A one są spektakularne. Bardzo dziękuję Pani Monice i tak na prawdę wszystkim pracownikom. Pani Iwonce za miły uśmiech i tworzenie miłej atmosfery, która jest tak ważna.

Moje wyniki

Norbert Tatol

Wiek: 12
Wzrost: 153 cm
-8.4 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 60.1 kg 51.7 kg
Obwód talii 99 cm 85 cm

Inna historię

przed

po

Zofia Domagała

Pozbyłam się 10 zbędnych kilogramów!

Dietę rozpoczęłam w lutym 2018 z wagą 90 kilogramów. Opiekowała się mną pani mgr Jolanta Chodnicka. Założyłyśmy, że w ciagu 6-ciu miesięcy pozbedę...

-10 kg
Poradnia
SUNKINS Warszawa

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

483 490
utraconych kilogramów
92
poradni
200
specjalistów