Norbert Tatol

Od kiedy pamiętam zmagałam się z wagą mojego syna.

przed

po

Od kiedy pamiętam zmagałam się z wagą mojego syna.

Co schudł parę kilo, to za chwilę samo szło do góry w szybkim tempie. Na gabinet Lżejsze Życie natknęłam się w internecie. Zapisałam się tak na prawdę z mieszanymi uczuciami... tym bardziej, że mój syn jest raczej zamkniętym dzieckiem i niechętnie podchodzi do kontaktów z obcymi. Z Panią Moniką było zupełnie inaczej. Od samego początku Norbert bardzo ją polubił co bardzo ułatwiło wspólną pracę. Szybko dowiedziałam się co powinien jeść a czego nie. Nasza przygoda trwała 6 miesięcy. Obecnie jesteśmy objęci programem profilaktycznym, który ma na celu utrzymanie efektów. A one są spektakularne. Bardzo dziękuję Pani Monice i tak na prawdę wszystkim pracownikom. Pani Iwonce za miły uśmiech i tworzenie miłej atmosfery, która jest tak ważna.

Moje wyniki

Norbert Tatol

Wiek: 12
Wzrost: 153 cm
-8.4 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 60.1 kg 51.7 kg
Obwód talii 99 cm 85 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Emilia Flisowska

Czuje się zdrowo, trenuję i chudnę dalej dzięki mojej specjalistce - Pani Monice.

Moja przygoda z odchudzaniem rozpoczęła się niemal 2 lata temu. Stosowane diety niskokaloryczne, niededykowane bezpośrednio do schorzeń i...

-7 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

462 579
utraconych kilogramów
93
poradni
214
specjalistów