Maciej Malicki

Padł mit o tym, że będąc na diecie człowiek chodzi zły i głodny.

przed

po

Padł mit o tym, że będąc na diecie człowiek chodzi zły i głodny.

Na wstępie muszę się przyznać, że do wizyty u dietetyka namówiła mnie żona. Jakieś 5 lat temu udało mi się samodzielnie trochę schudnąć, niestety przez kolejne lata, pomimo zwracania bacznej uwagi na to, co, kiedy i jak jem, waga stanęła w miejscu. Nie pomogła nawet intensyfikacja aktywności fizycznej. Co prawda moja waga nie rosła ale co z tego jeśli również nie spadała. I dlatego nawet nie musiałem być specjalnie namawiany przez żonę…. Tak więc od początku tego roku zdecydowałem się na przejście na dietę. I tu czekało mnie pierwsze zaskoczenie. Otóż okazało się, że dotychczas jadłem za mało. Zawsze dieta kojarzyła mi się z wyrzeczeniami, ograniczeniem ilości jedzenia lub w najlepszym wypadku z monotonnym jedzeniem. I tu kolejne zaskoczenie. Dieta, którą mi zaserwowano była nie dość, że całkiem obfita ilościowo, to jeszcze zaskoczyła mnie bogactwem i różnorodnością przepisów. Padł mit o tym, że będąc na diecie człowiek chodzi zły i głodny. Dopasowana do mojego stylu życia, do mojej aktywności fizycznej i do mojej wagi dieta sprawiła że chodzę najedzony, nie mam ochoty na podjadanie a efekty są. 

Maciej Malicki

Wiek: 51
Wzrost: 180 cm
-8.5 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 127.1 kg 118.6 kg
Obwód talii 120 cm 113 cm

Inna historię

przed

po

Dominika Kowalska

Dziś jestem 15 kg lżejsza i chudnę dalej!

Mam na imię Dominika, mam 16 lat. Pół roku temu ważyłam 94 kg. Dziś jestem 15 kg lżejsza i chudnę dalej! Zanim trafiłam do Sunkins, miałam za sobą...

-13 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

536 282
utraconych kilogramów
90
poradni
113
specjalistów