Grażyna Siarkiewicz

„Po pół roku schudłam 5,5 kg, w talii straciłam aż!!! 6 cm, w biodrach 2 cm.„

przed

po

„Po pół roku schudłam 5,5 kg, w talii straciłam aż!!! 6 cm, w biodrach 2 cm.„

Miałam nadwagę, szybko się męczyłam i strasznie się pociłam. W Internecie znalazłam nr telefonu, umówiłam się. Po analizie moich nawyków żywieniowych sama wiedziałam, że nie jest dobrze. Jadłam 2 x dziennie i to w większości mięso. Niewiele też piłam, bo nie czułam pragnienia. Trudno mi było dostosować się do rad Pani Martyny. Po 2 miesiącach byłam zdecydowana zrezygnować, proponowane posiłki delikatnie mówiąc były niesmaczne. Wsparcie Pani Martyny i jej optymizm, że dam radę, przekonały mnie do kontynuacji. Znalazłyśmy potrawy, które mi smakowały. zaczęłam jeść regularnie 4-5 x dziennie. Uczyłam się zdrowych nawyków żywieniowych. Prawie całkowicie zrezygnowałam z mięsa (jednak można żyć).

Po pół roku schudłam 5,5 kg, w talii straciłam aż!!! 6 cm, w biodrach 2 cm. Bardzo rzadko się pocę. Teraz wiem, jak ważne w życiu jest właściwe odżywianie.

Większość ludzi ma złe nawyki żywieniowe, dlatego polecam konsultację u specjalistów z Sunkins : 

pomogą zrozumieć i nauczyć się jak zdrowo, ale smacznie się odżywiać.

Grażyna Siarkiewicz

Wiek: 65
Wzrost: 158 cm
-5.4 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 67.4 kg 62 kg
Obwód talii 85 cm 79 cm

Moja specjalistka


Inna historię

przed

po

Agnieszka Bętkowska-Kryjom

Czuję się i jestem przede wszystkim zdrowsza!

Trafiłam na reklamę Sunkins’a przeglądając strony internetowe. Stwierdziłam, że spróbuję, bo za długo zwlekałam z poważnym potraktowaniem zrzucenia...

-12 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

532 896
utraconych kilogramów
91
poradni
190
specjalistów