Aldona Sas

Podczas tych trzech miesięcy nie czułam się głodna, a przede wszystkim nie pojawiała się ochota na słodycze.

przed

po

Podczas tych trzech miesięcy nie czułam się głodna, a przede wszystkim nie pojawiała się ochota na słodycze.

Swoją podróż do lżejszego życia z SUNKINS rozpoczęłam we wrześniu 2017 roku. Informację znalazłam na Facebooku. Ponieważ moje wysiłki w odchudzaniu nie przynosiły oczekiwanych rezultatów, postanowiłam skorzystać z pomocy specjalistów. I tak poznałam Panią Sandrę Brodowicz, która pomogła mi zrzucać zbędne kilogramy. Obawiałam się, że nie znajdę czasu na przyrządzanie posiłków, ale okazało się, że przepisy są bardzo proste a przygotowanie ich trwało chwilę. To był moment, który zmotywował mnie bardzo do podjęcia walki z nadmiarem kilogramów. Okazało się również, i to był dodatkowy bonus, że potrawy są smaczne i trafione w mój gust. 
Podczas tych trzech miesięcy nie czułam się głodna, a przede wszystkim nie pojawiała się ochota na słodycze. 
 
Zdarzało się, że nie mogłam zjeść posiłku o wyznaczonej porze, wtedy do akcji wkraczał „ zestaw ratunkowy” czyli batony SUNKINS. PYCHOTA!!!! Polecam zwłaszcza te z żurawiną :)
 
Ale najbardziej  urzekło mnie białko. Ze względu na to, że jestem aktywna przetestowałam różnego rodzaju białka, ale żadne nie jest w stanie dorównać białku SUNKINS!!! Z radością idę na trening, by później skosztować tego nektaru :)
 
I jeszcze bardzo ważne. Po zakończeniu programu przez kolejne kilka miesięcy mam opiekę i mogę liczyć na pomoc. 
 
Dziękuję!!!

Moje wyniki

Aldona Sas

Wiek: 57
Wzrost: 163 cm
-7.3 kg
3 miesięcy
przed po
Waga 75.2 kg 67.9 kg
Obwód talii 94 cm 88 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Stefania Tarasiuk

Pani Magda opiekowała się mną przez 3 miesiące, z czego jestem bardzo zadowolona

Idąc do SUNKINS miałam nadzieję, że schudnę. Nie liczyłam jednak, że aż tyle w tak krótkim okresie czasu. Kardiolog zalecił mi zrzucenie 10 kg aby...

-5 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

462 579
utraconych kilogramów
93
poradni
214
specjalistów