Maria Puternicka

Postanowiłam po raz kolejny powalczyć z moją nadwagą

przed

po

Postanowiłam po raz kolejny powalczyć z moją nadwagą

Do przychodni SUNKINS Lżejsze Życie trafiłam dzięki reklamie w Internecie.

Postanowiłam po raz kolejny powalczyć z moją nadwagą. Zostałam skierowana do Pani mgr Jolanty Chodnickiej. Przez pół roku byłam pod jej opieką. Schudłam, dostałam odpowiedni, dostosowany do mojego stylu życia, jadłospis. Potrawy są smaczne i zróżnicowane. Każda wizyta u pani magister to nie tylko nowe informacje i potrawy żywieniowe, ale także mile, bezstresowo spędzony czas. W trakcie kuracji odchudzającej radziłam się też pani Jolanty, jak radzić sobie z moimi problemami zdrowotnymi (niespowodowanymi złym odżywianiem) i tez otrzymałam pomoc. Pani magister jest cierpliwą, ciepłą osobą. Jest bardzo skrupulatna, zawsze przygotowana do wizyty, poświęca pacjentowi tyle czasu, ile pacjent/pacjentka potrzebuje. Jeśli ktoś ma kłopoty z nadwagą, bądź inne problemy dietetyczne, polecam kontakt z panią mgr Jolantą Chodnicką. Na pewno otrzymają Państwo pomoc.

Ale godna jest też polecenia przychodnia jako miejsce przyjazne pacjentom. Trafić łatwo, bo położona jest w dobrze skomunikowanym miejscu w Warszawie (dojazd metrem, tramwajem, autobusem). Pani menadżer i panie pracujące w recepcji są bardzo miłe, pomocne, dyskretne. Termin wizyty jest zawsze dopasowany do kalendarza pacjenta, a nie wyłącznie do harmonogramu pracy przychodni. Pacjent przychodzący do SUNKINS czuje, że jest ważny i szczególny.

Wszystkim polecam przychodnię SUNKINS Lżejsze Życie.

Maria Puternicka

Wiek: 64
Wzrost: 167 cm
-3.9 kg
1 miesięcy
przed po
Waga 82.2 kg 78.3 kg
Obwód talii 110 cm 104 cm

Moja specjalistka


Inna historię

przed

po

Aleksandra Jastrzębska

Zdrowe nawyki i regularność to klucz do sukcesu

Na początku byłam bardzo sceptyczna, jednak z czasem się przekonałam. Nikt nie wmuszał we mnie dodatkowo płatnych suplementów, moje wszystkie...

-11 kg
Poradnia
SUNKINS Warszawa

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

532 896
utraconych kilogramów
91
poradni
190
specjalistów