Izabela Rączka

Postanowiłam pozostać pod opieką Sunkins i gorąco polecam ją tym, którzy chcą coś zmienić w życiu bez wyrzeczeń i głodzenia się.

przed

po

Postanowiłam pozostać pod opieką Sunkins i gorąco polecam ją tym, którzy chcą coś zmienić w życiu bez wyrzeczeń i głodzenia się.

 

Mam 48 lat.  Zainteresowała mnie oferta poradni Sunkins, którą znalazłam w internecie. Przy insulinooporności zredukować tkankę tłuszczową jest trudno, zwłaszcza, że biorąc pod uwagę opinie niektórych dietetyków zbyt duża aktywność fizyczna nie jest drogą do sukcesu. Postanowiłam sobie, że to moja ostatnia próba odchudzania, bo przerabiałam już wiele diet, ale bez efektu. Jestem w programie pół roku. Choć założenia, co do mojego chudnięcia były nieco większe, to cieszę się, że postanowiłam spróbować. Wiedza jaką zdobyłam  i wsparcie ze strony Pani Agaty, pomogły mi zmienić podejście i wprowadzić w życie zasady zdrowego odżywiania, co skutkuje być może niewielkim, ale stałym spadkiem wagi i tkanki tłuszczowej.  Dlatego też postanowiłam pozostać pod opieką Sunkins i  gorąco polecam ją tym, którzy chcą coś zmienić w życiu bez wyrzeczeń i głodzenia się.

Izabela Rączka

Moje wyniki

Izabela Rączka

Wiek: 48
Wzrost: 164 cm
-2.5 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 76.2 kg 73.7 kg
Obwód talii 98.8 cm 84 cm

Moja specjalistka


Inna historię

przed

po

Izabela Karolczak

Z pomocy Sunkins zdecydowałam się skorzystać widząc efekty tej diety u mojej mamy.

 Z pomocy Sunkins zdecydowałam się skorzystać widząc efekty tej diety u mojej mamy. Nie miałam nadwagi, ale nie byłam również szczupła....

-6 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

523 375
utraconych kilogramów
93
poradni
198
specjalistów