Zofia Domagała

Pozbyłam się 10 zbędnych kilogramów!

przed

po

Pozbyłam się 10 zbędnych kilogramów!

Dietę rozpoczęłam w lutym 2018 z wagą 90 kilogramów.

Opiekowała się mną pani mgr Jolanta Chodnicka. Założyłyśmy, że w ciagu 6-ciu miesięcy pozbedę się 10 kilogramów. Dzięki odpowiednio ustawionej diecie (z uwzględnieniem mojej cukrzycy) mój plan odchudzania powiódł się. Myślę nawet o dalszym spadku wagi. Regularne kontrole potwierdzające rezultaty stosowanej diety dały mi wsparcie i motywację.

Wszystkim niezdecydowanym polecam współpracę z firmą SUNKINS. Nareszcie mogę bez większych problemów spojrzeć na siebie w lustrze i, co równiez ważne, kupić sobie spodnie o 2 numery mniejsze!

Zofia Domagała

Wiek: 66
Wzrost: 173 cm
-10.0 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 90.2 kg 80.2 kg
Obwód talii 116 cm 106 cm

Moja specjalistka


Inna historię

przed

po

Stefania Tarasiuk

Pani Magda opiekowała się mną przez 3 miesiące, z czego jestem bardzo zadowolona

Idąc do SUNKINS miałam nadzieję, że schudnę. Nie liczyłam jednak, że aż tyle w tak krótkim okresie czasu. Kardiolog zalecił mi zrzucenie 10 kg aby...

-5 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

532 896
utraconych kilogramów
91
poradni
190
specjalistów