Dorota Mordal

Schudłam 6 kg i osiągnęłam moją upragnioną wagę!

przed

po

Schudłam 6 kg i osiągnęłam moją upragnioną wagę!

Wiele razy chciałam zadbać o swoją sylwetkę.Próbowałam na swoją rękę różnych diet ,ale zawsze kończyło się tak samo ,szybka utrata wagi i jeszcze szybszy powrót do poprzedniej wagi a nawet większej. Koleżanka poleciła mi Panią dietetyczkę która ułożyła mi dietę i w 16 miesięcy schudłam 10 kg .Dieta się skończyła i wróciłam do starych nawyków wynikiem czego  przytyłam  4 kg w ciągu 3 miesięcy. Załamałam się i zwątpiłam w siebie i diety.

Kiedyś znalazłam w internecie ofertę która mnie zaciekawiła .Poczytałam opinie i postanowiłam spróbować .Umówiłam się na spotkanie i trafiłam pod opiekę Pani Moniki Piotrowskiej  ,która mi wszystko wytłumaczyła i zaproponowała dietę do której od razu nie byłam przekonana ale z czasem nauczyłam się komponować posiłki i po 3 miesiącach schudłam 6 kg i  osiągnęłam moją upragnioną wagę 55 kg przy wzroście 154.  Dziękuję  wszystkim którzy mnie wspierali w moich zmaganiach i pozdrawiam Panią z recepcji  oraz Panią Monikę .

Dorota Mordal

Wiek: 54
Wzrost: 154 cm
-5.7 kg
3 miesięcy
przed po
Waga 61.1 kg 55.4 kg
Obwód talii 91 cm 82 cm

Inna historię

przed

po

Magdalena Szpuda

Tym razem jem z przyjemnością, świadomością i bez stresu, że czegoś nie mogę zjeść.

  Moja przygoda z odchudzaniem trwa latami i powraca jak bumerang. :) Tym razem jem z przyjemnością, świadomością i bez stresu, że czegoś nie...

-10 kg
Poradnia
SUNKINS Warszawa

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

553 118
utraconych kilogramów
85
poradni
145
specjalistów