Dorota Mordal

Schudłam 6 kg i osiągnęłam moją upragnioną wagę!

przed

po

Schudłam 6 kg i osiągnęłam moją upragnioną wagę!

Wiele razy chciałam zadbać o swoją sylwetkę.Próbowałam na swoją rękę różnych diet ,ale zawsze kończyło się tak samo ,szybka utrata wagi i jeszcze szybszy powrót do poprzedniej wagi a nawet większej. Koleżanka poleciła mi Panią dietetyczkę która ułożyła mi dietę i w 16 miesięcy schudłam 10 kg .Dieta się skończyła i wróciłam do starych nawyków wynikiem czego  przytyłam  4 kg w ciągu 3 miesięcy. Załamałam się i zwątpiłam w siebie i diety.

Kiedyś znalazłam w internecie ofertę która mnie zaciekawiła .Poczytałam opinie i postanowiłam spróbować .Umówiłam się na spotkanie i trafiłam pod opiekę Pani Moniki Piotrowskiej  ,która mi wszystko wytłumaczyła i zaproponowała dietę do której od razu nie byłam przekonana ale z czasem nauczyłam się komponować posiłki i po 3 miesiącach schudłam 6 kg i  osiągnęłam moją upragnioną wagę 55 kg przy wzroście 154.  Dziękuję  wszystkim którzy mnie wspierali w moich zmaganiach i pozdrawiam Panią z recepcji  oraz Panią Monikę .

Moje wyniki

Dorota Mordal

Wiek: 53
Wzrost: 154 cm
-5.7 kg
3 miesięcy
przed po
Waga 61.1 kg 55.4 kg
Obwód talii 91 cm 82 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Bożena Stefaniak - Pokryszko

Bo na zmianę nigdy nie jest za późno!

Przyszłam do Poradni Sunkins Lżejsze Życie, ponieważ miałam wyobrażenie że nic nie jem. Pani Ania uświadomiła mi że to nic jest ciągłym podjadaniem...

-6 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

507 633
utraconych kilogramów
93
poradni
203
specjalistów