Piotr Chyży

Schudłem ponad 30 kg z uśmiechem na ustach

przed

po

Schudłem ponad 30 kg z uśmiechem na ustach

Schudłem ponad 30 kg z uśmiechem na ustach
Miałem dwa podejścia do redukcji masy ciała: pierwsze w 2016 roku i kolejne od lutego 2019roku (przerwa nastąpiła z mojej winy). W przeciągu ostatnich 2 miesięcy schudłem ponad 16kg. Dużo gram w piłkę. Gdy osiągnąłem wagę poniżej 100kg w końcu mogłem zapisać się do klubu biegacza w Siechnicach (nie obciążając stawów). Biegi w grupach zwiększają moją motywację. Próbowałem samemu biegać, ale wtedy trudniej się zmotywować. Na codzień jestem osobą bardzo aktywną fizycznie i sprawia mi to radość. Moja dieta oparta jest o zdrowe posiłki, jem mniej niż wcześniej ale pełnowartościowe produkty. Raz w tygodniu przychodzę do placówki Sunkins, jest to dla mnie motywacja do tego, by trzymać się zaleceń i móc pochwalić się dobrymi efektami.
Moja rada dla Ciebie: warto skupić się na sobie, nie patrzeć na innych. Dbać o dobre samopoczucie, nie zamartwiać się, a do aktywności fizycznej przystępowaś z uśmiechem. To jeszcze nie koniec mojej drogi... Jeszcze tu wrócę. ''

Piotr Chyży

Wiek: 33
Wzrost: 174 cm
-35.4 kg
12 miesięcy
przed po
Waga 128.2 kg 92.8 kg
Obwód talii 129 cm 105 cm

Moja specjalistka


Inna historię

przed

po

Barbara Szwarc

Były momenty zwątpienia, ale dzięki Pani Agacie i jej wsparciu wytrwałam

Były momenty zwątpienia, ale dzięki Pani Agacie i jej wsparciu wytrwałam...   Swoją przygodę z poradnią SUNKINS rozpoczęłam tak na poważnie...

-8 kg
Poradnia
SUNKINS Warszawa

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

536 282
utraconych kilogramów
90
poradni
113
specjalistów