Jolanta Wojdyła

SUNKINS- CZYLI ZDROWIE NA WAGĘ

przed

po

SUNKINS- CZYLI ZDROWIE NA WAGĘ

Jaką radość sprawia lepsze samopoczucie gdy waga leci w dół a my mamy satysfakcję, że wreszcie są rezultaty naszej zmiany trybu życia. Odchodzanie w sunkinsie nie ma nic wspólnego z głodowaniem, zawsze byłam syta i nie miałam ochoty na słodycze. Pani Monika Piotrowska była ze mnie zadowolona bo chudłam w odpowiednim tempie, przy za szybkiej zmianie wagi najprawdopodobniej skóra nie wróciłaby do poprzedniego wyglądu i przybyło by mi lat. W moim wieku trzeba to brać pod uwagę. To że schudłam to był sukces, od dłuższego czasu wszystkie diety które stosowałam były nieskuteczne, dopiero gdy Pani Monika odkryła prawdziwy powód i poznała mój metabolizm dotarło do mnie, że wszystkie diety nie dawały rezultatów bo źle się odżywiam.

Moje wyniki

Jolanta Wojdyła

Wiek: 66
Wzrost: 162 cm
-6.3 kg
3 miesięcy
przed po
Waga 84.3 kg 78 kg
Obwód talii 101 cm 94 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Helena Karwas

DZIĘKUJE PERSONELOWI "SUNKINS" I POLECAM GO OSOBOM KTÓRE CHCĄ SCHUDNĄĆ!

Do Pani Moniki trafiłam w maju 2017 ważąc 88,5 kg. Zdecydowałam się coś z tym zrobić i wtedy właśnie zaczęła się moja współpraca z SUNKINS....

-12 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

483 490
utraconych kilogramów
92
poradni
200
specjalistów