Jolanta Wojdyła

SUNKINS- CZYLI ZDROWIE NA WAGĘ

przed

po

SUNKINS- CZYLI ZDROWIE NA WAGĘ

Jaką radość sprawia lepsze samopoczucie gdy waga leci w dół a my mamy satysfakcję, że wreszcie są rezultaty naszej zmiany trybu życia. Odchodzanie w sunkinsie nie ma nic wspólnego z głodowaniem, zawsze byłam syta i nie miałam ochoty na słodycze. Pani Monika Piotrowska była ze mnie zadowolona bo chudłam w odpowiednim tempie, przy za szybkiej zmianie wagi najprawdopodobniej skóra nie wróciłaby do poprzedniego wyglądu i przybyło by mi lat. W moim wieku trzeba to brać pod uwagę. To że schudłam to był sukces, od dłuższego czasu wszystkie diety które stosowałam były nieskuteczne, dopiero gdy Pani Monika odkryła prawdziwy powód i poznała mój metabolizm dotarło do mnie, że wszystkie diety nie dawały rezultatów bo źle się odżywiam.

Moje wyniki

Jolanta Wojdyła

Wiek: 65
Wzrost: 162 cm
-6.3 kg
3 miesięcy
przed po
Waga 84.3 kg 78 kg
Obwód talii 101 cm 94 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Marta Woźnica

Kuracja przyniosła zamierzone skutki, straciłam 12 kg, zmieniłam nawyki żywieniowe, czuję się lżej i lepiej we własnym ciele.

Do SUNKINS zgłosiłam się pod koniec maja 2017 r. Postanowiłam odmienić zarówno swój wygląd jak i zmienić też swoje nawyki żywieniowe. Wcześniej...

-13 kg
Poradnia
SUNKINS Warszawa

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

448 924
utraconych kilogramów
94
poradni
220
specjalistów