Monika Barczuk

SUNKINS to faktycznie lżejsze życie :-)

przed

po

SUNKINS to faktycznie lżejsze życie :-)

Nigdy nie miałam problemów z wagą do momentu kiedy zaczęłam  zbliżać się  do 40-tki i moje ciało zaczęło przybierać pomimo tego, że wydawało mi się, że zachowuje wszelkie zasady zdrowego i racjonalnego odżywiania. Mimo tego, że potrzebowałam schudnąć zaledwie 5-6 kg, to wiele prób samodzielnego „odchudzania się” nie przynosiło żadnych efektów a wręcz przeciwnie.. ciągle przybierałam na wadze… moje samopoczucie było coraz gorsze a poziom frustracji za wysoki. Postanowiłam w końcu  oddać się w ręce specjalisty i w ten sposób trafiłam do Poradni dietetycznej SUNKINS – do Pani Marty. W Poradni zrobiono mi diagnozę metaboliczną a Pani Marta na podstawie diagnozy jak i szczegółowego wywiadu przygotowała   dietę odpowiadającą moim potrzebom. Okazało się, że dieta jest bardzo przyjaźnie ułożona.. przepisy są bardzo proste.. nie czasochłonne a do tego naprawdę pyszne.. Po 6 m-cach stosowania diety ważę o ponad 9 kg mniej  :-). dużo więcej niż początkowo zakładałam ... a oprócz tego czuję się fizycznie i psychicznie świetnie… mam więcej energii, moja skóra wygląda dużo lepiej i gołym okiem widzę efekty zdrowego odżywiania się .. i to bez większych wyrzeczeń..  Jest jednak coś co muszę zaznaczyć… to my sami.. przy wykorzystaniu oczywiście dużej wiedzy i pomocy specjalistów.. tu kłaniam się Pani Marcie  :-)….  jesteśmy sprawcami efektów  odchudzania i tylko nasza determinacja i samozaparcie pomoże nam w osiągnięciu sukcesu.. Przez te  6 m-cy Pani Marta nauczyła  mnie  jak jeść, co jeść i ile jeść, aby czuć się dobrze we własnym ciele…   i to mi zostanie już na zawsze :-).. Dziękuję  Pani Marto.. SUNKINS to faktycznie lżejsze życie :-)

Monika Barczuk

Wiek: 41
Wzrost: 162 cm
-8.6 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 64.2 kg 55.6 kg
Obwód talii 78 cm 67 cm

Moja specjalistka


Inna historię

przed

po

Marianna Kunat

Pani dietetyk przekonała mnie, że dbanie o siebie jest dozwolone w każdym wieku!

Mimo moich lat postanowiłam zrobić porządek ze swoja wagą. Wiele moich koleżanek żartowało sobie ze mnie, że w tym wieku to już raczej nie wypada...

-6 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

529 729
utraconych kilogramów
91
poradni
192
specjalistów