Ilona N.

To nie tylko dieta, to zmiana stylu życia!

przed

po

To nie tylko dieta, to zmiana stylu życia!

Trafiłam do Sunkins, ponieważ miałam problem z powrotem do mojej idealnej wagi, którą miałam jeszcze 1,5 roku temu. Wypróbowałam sama przeróżne sposoby i kiedy nic nie zadziałało, zdecydowałam się na profesjonalną pomoc. Do schudnięcia może miałam niewiele, bo od 2 do 4 kilogramów, ale zanim trafiłam do Pani Martyny waga ani drgnęła we właściwą stronę mimo moich różnych prób i starań. Dziś wiem, że to były jedne z najlepiej wydanych pieniędzy w życiu!

Nigdy nie byłam na diecie i to, co w moim życiu zmienił Sunkins też nie nazwałabym tylko dietą, ale stylem życia. Na cotygodniowych spotkaniach z Panią Martyną dużo się dowiedziałam i dużo się nauczyłam – wiem, ile jeść i jak często, mam sporo nowych przepisów, a w nich takie połączenia składników, które są bardziej odżywcze niż dotąd, a do tego spalają tłuszcz i jeszcze są smaczne. Menu zaproponowane przez Panią Martynę wprowadziło do mojego codziennego gotowania sporo nowych przypraw i smaków. Szybko przyzwyczaiłam się do nowego odżywiania, bo jest lepsze niż moje dotychczasowe. Czuję się lekko i dobrze. Mimo pozytywnej zmiany wagi na pewno pozostanę przy takim właśnie żywieniu, bo po co zmieniać coś, co po prostu jest najlepsze!

Moje wyniki

Ilona N.

Wiek: 43
Wzrost: 165 cm
-2.1 kg
1 miesięcy
przed po
Waga 62.3 kg 60.2 kg
Obwód talii 72 cm 70 cm

Moja specjalistka


Inna historię

przed

po

Aldona Sas

Podczas tych trzech miesięcy nie czułam się głodna, a przede wszystkim nie pojawiała się ochota na słodycze.

Swoją podróż do lżejszego życia z SUNKINS rozpoczęłam we wrześniu 2017 roku. Informację znalazłam na Facebooku. Ponieważ moje wysiłki w odchudzaniu...

-7 kg
Poradnia
SUNKINS Warszawa

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

523 375
utraconych kilogramów
93
poradni
198
specjalistów