Katarzyna Gałązka

Uwierzyłam, że można schudnąć, że warto zdrowo się odżywiać. Na nowo można się sobie podobać.

przed

po

Uwierzyłam, że można schudnąć, że warto zdrowo się odżywiać. Na nowo można się sobie podobać.

Do Poradni Sunkins trafiłam w maju 2017r. W swoim 45 letnim życiu próbowałam wielu diet jako jedna z wielu kobiet zmagających się z otyłością. Efekty były, ale krótkotrwałe. Dlatego i tym razem byłam trochę sceptycznie nastawiona, że kolejna dieta, i wiążące się z nią kolejne wyrzeczenia.

Swoją przygodę z Sunkins rozpoczęłam na Facebooku, przypadkowo znalazłam reklamę poradni i nie czekając ani chwili dłużej, zapisałam się na wizytę. Po upływie 6 miesięcy, wiem, że to był najlepszy krok, by zrobić coś ze swoją wagą.

Trafiłam do Pani Sandry Brodowicz, osoby z pełnym profesjonalizmem w dziedzinie żywienia i dietetyki. Pierwszy raz odczułam, że w końcu jest osoba, która chce mi pomóc pozbyć się zbędnych kilogramów. W rozmowie przedstawiłam swoje obawy, że:  moja praca jest siedząca, rzadko i nieregularnie jem posiłki, mało piję wody i nie lubię ćwiczyć, biegać po siłowniach oraz na pewno nie jestem zwolenniczką pseudo suplementów odchudzających z aptek. I stał się przełom.

Moja dieta okazała się cudotwórcza. Po 6 miesiącach współpracy z Panią Sandrą ubyło ok. 14 kg bez wyrzeczeń, suplementów i ćwiczeń. Moje posiłki były pyszne, urozmaicone, łatwe i szybkie w przygotowaniu, spełniające moje zachcianki i oczekiwania. Można by rzec, że nauczyłam się na nowo gotować – ale zdrowo!

Uwierzyłam, że można schudnąć, że warto zdrowo się odżywiać. Na nowo można się sobie podobać.

POLECAM SUNKINS JAKO 100% GWARANCJĘ POZBYCIA SIĘ NADWAGI.  

 

Moje wyniki

Katarzyna Gałązka

Wiek: 46
Wzrost: 170 cm
-13.2 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 105.4 kg 92.2 kg
Obwód talii 112 cm 97 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Adriana Syrycka

Przez ostatnie trzy miesiące schudłam 5 kg.

Na stronę SUNKINS Lżejsze życie trafiłam na początku czerwca. I muszę przyznać, że była to pierwsza strona jaką otworzyłam po wpisaniu w...

-5 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

483 490
utraconych kilogramów
92
poradni
200
specjalistów