Elżbieta Marchelek

W ciągu pół roku schudłam 22 kg, po 14 cm w obwodach!

przed

po

W ciągu pół roku schudłam 22 kg, po 14 cm w obwodach!

 

 

Zdecydowałam się zacząć odchudzanie ze względu na wagę bliska 100kg, udałam sie do poradni Sunkins, dieta została ułożona pod moje potrzeby, tania, prosta i smaczna. Nauczylam sie sama przygotowywac posilki, taka wiedza zostanie ze mna na zawsze. Wyniki badań znacznie się poprawiły. W ciągu pół roku schudłam 22 kg, po 14 cm w obwodach. Ubrania musialam zmienic, spadłam aż o 4 rozmiary a niektóre nadal są za duże! Czuje się lżej i zdecydowanie zdrowiej. Dziękuję Pani Monice i zachęcam do udziału w programie SUNKINS !

 

Moje wyniki

Elżbieta Marchelek

Wiek: 40
Wzrost: 165 cm
-22.2 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 99.8 kg 77.6 kg
Obwód talii 101 cm 87 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Maria Czech-Malasiewicz

Zdecydowanie lepiej czuję się w swoim ciele, wróciłam do ulubionych ubrań, jestem sprawniejsza ruchowo i nie zamierzam na tym poprzestać.

Do poradni dietetycznej SUNKINS trafiłam w listopadzie 2017, gdyż czułam się źle we własnym ciele, a przeciążony kręgosłup i stawy coraz częściej...

-5 kg
Poradnia
SUNKINS Warszawa

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

507 633
utraconych kilogramów
93
poradni
203
specjalistów