Kinga A.

W zdrowym ciele zdrowy duch!

przed

po

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Pewnego dnia na Facebooku zobaczyłam post poradni dietetycznej. Kolejna „dieta cud”, pomyślałam ironicznie, ale, jako że kilka dni wcześniej odebrałam kiepskie wyniki badań (moja wątroba i nerki pozostawiały sporo do życzenia), postanowiłam oddać się w ręce specjalistów ds. żywienia Sunkins i nie tylko nie zawiodłam się, ale jestem pozytywnie zaskoczona efektami!
 
W ciągu 7 ostatnich miesięcy bardzo zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Nie jem masła, jem mniej białego pieczywa, tłuszczy zwierzęcych, za to w mojej diecie przeważają woda, warzywa, owoce, indyk i chleb orkiszowy. Efekty? Wiek metaboliczny zmniejszył się o 6 lat, waga spadła o 5 kg (wyłącznie z tkanki tłuszczowej), 9 cm mniej w obwodzie tali i 6 cm mniej w obwodzie bioder. A przede wszystkim, czuję się zdrowsza, rzadziej boli mnie głowa i skończyły się problemy z drażliwością jelit.

Kinga A.

Wiek: 40
Wzrost: 166 cm
-5.3 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 59.8 kg 54.5 kg
Obwód talii 79 cm 71 cm

Moja specjalistka


Inna historię

przed

po

Joanna Wrona

Udało mi się zrzucić 10 zbędnych kilogramów!

Dietę rozpoczęłam w listopadzie 2017 roku. Dzięki współpracy z panią Monika Piotrowską udało mi się zrzucić 10 zbędnych kilogramów, nauczyłam się...

-10 kg
Poradnia
NUTRIADAPT Weight Management Clinic Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

0
utraconych kilogramów
poradni
specjalistów