Kinga A.

W zdrowym ciele zdrowy duch!

przed

po

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Pewnego dnia na Facebooku zobaczyłam post poradni dietetycznej. Kolejna „dieta cud”, pomyślałam ironicznie, ale, jako że kilka dni wcześniej odebrałam kiepskie wyniki badań (moja wątroba i nerki pozostawiały sporo do życzenia), postanowiłam oddać się w ręce specjalistów ds. żywienia Sunkins i nie tylko nie zawiodłam się, ale jestem pozytywnie zaskoczona efektami!
 
W ciągu 7 ostatnich miesięcy bardzo zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Nie jem masła, jem mniej białego pieczywa, tłuszczy zwierzęcych, za to w mojej diecie przeważają woda, warzywa, owoce, indyk i chleb orkiszowy. Efekty? Wiek metaboliczny zmniejszył się o 6 lat, waga spadła o 5 kg (wyłącznie z tkanki tłuszczowej), 9 cm mniej w obwodzie tali i 6 cm mniej w obwodzie bioder. A przede wszystkim, czuję się zdrowsza, rzadziej boli mnie głowa i skończyły się problemy z drażliwością jelit.

Kinga A.

Wiek: 40
Wzrost: 166 cm
-5.3 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 59.8 kg 54.5 kg
Obwód talii 79 cm 71 cm

Moja specjalistka


Inna historię

przed

po

Olga Nikolaeva

10 kg w pół roku!

Kilka razy już próbowałam się odchudzać, przeszłam wiele diet, niestety żadna z nich nie przynosiła większych rezultatów. To pierwsza dieta na...

-10 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

536 282
utraconych kilogramów
90
poradni
113
specjalistów