Beata Drozdowska

Waga wciąż spada w dół, a ja z każdym kilogramem mniej jestem szczęśliwsza...

przed

po

Waga wciąż spada w dół, a ja z każdym kilogramem mniej jestem szczęśliwsza...

Wow! W pierwsze dwa tygodnie schudłam 4,5 kg i ubyło mi po 2 cm w obwodach. W kolejne dwa tygodnie następne 2 kg i kolejne 2 cm w obwodach itd itd... Wcześniej przez pół roku chodziłam pięć razy w tygodniu na treningi na siłownię. Masa mięśniowa wzrastała, a tłuszczowa niestety nie malała. Od trenerki dowiedziałam się, że brzuszek gubi się w kuchni czyli odpowiednią dietą, a nie na morderczym treningu. Pani Joanna doskonale dobrała mi dietę i prowadzi mnie przez proces zdrowej redukcji masy ciała. Waga wciąż spada w dół, a ja z każdym kilogramem mniej jestem szczęśliwsza... Sunkins, to jest to!!! 

Moje wyniki

Beata Drozdowska

Wiek: 45
Wzrost: 162 cm
-7.8 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 74.7 kg 66.9 kg
Obwód talii 84 cm 77 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Dorota Radomska

Czuję się zdrowsza, radośniejsza, piękniejsza, pełna energii – po prostu chce mi się żyć.

Bardzo długo zmagałam się z problemem (nazwijmy po imieniu) otyłości. Przebyłam, wszystkie możliwe kuracje odchudzające, ale niestety wszystkie...

-23 kg
Poradnia
SUNKINS Warszawa

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

495 049
utraconych kilogramów
92
poradni
203
specjalistów