Mariusz Smajdor

Walka wygrana !

przed

po

Walka wygrana !

Do poradni Sunkins Lżejsze Życie trafiłem w marcu 2018 roku, kiedy waga wskazywała ponad 100 kg i zaczęła przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. Pragnąc zmiany postanowiłem zawalczyć o zgubienie zbędnych kilogramów. Pani Ania ułożyła dla mnie potrawy, które byłem w stanie przygotować, wyjaśniła na czym polega to całe odchudzanie. Zalecenia wprowadziłem w życie, a efekty były widoczne już po pierwszych dwóch tygodniach. W tej chwili jest już 15 kg mniej i nie chcę na tym poprzestać. Zdrowy tryb życia stał się moim codziennym nawykiem, dobrze mi z tym i polecam każdemu.

Moje wyniki

Mariusz Smajdor

Wiek: 47
Wzrost: 174 cm
-15.1 kg
3 miesięcy
przed po
Waga 99.3 kg 84.2 kg
Obwód talii 109 cm 95 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Malwina Kot

Polecam odchudzanie z SUNKINS, ponieważ przynosi konkretne efekty!

Praca siedząca spowodowała u mnie przybieranie na wadze, dlatego postanowiłam zredukować swoją wagę. Niestety z powodu urazu kręgosłupa nie mogłam...

-4 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

462 579
utraconych kilogramów
94
poradni
214
specjalistów