Anna Leśniewska

Wiem już że redukcja masy ciała z tłuszczu, a nie z mięśni, nie polega na głodzeniu się i opuszczaniu posiłków.

przed

po

Wiem już że redukcja masy ciała z tłuszczu, a nie z mięśni, nie polega na głodzeniu się i opuszczaniu posiłków.

Mam 40 lat. Do pani Justyny trafiłam w połowie stycznia. Zainteresowała mnie oferta Sunkins, którą znalazłam na FB. Postanowiłam sobie, że to moja ostatnia próba odchudzania, bo przerabiałam już wiele diet cud i tabletek wspaniałomyślnie działających, ale bez efektu. Jestem w programie pół roku. Choć założenia co do mojego chudnięcia były nieco większe niż obecne efekty, to ciesze się, że tu trafiłam. Być może mają na to wpływ moje inne schorzenia. Przez ten czas bardzo wiele się nauczyłam wiem już jak komponować posiłki, by były pożywne i zdrowe, wiem z czego zrezygnować i na co wymienić. Nauczyłam się też jak duże porcje powinnam jeść i poznałam wiele ciekawych przepisów kulinarnych i połączeń produktów, które wcześniej nie przyszły mi do głowy. Wiem już że redukcja masy ciała z tłuszczu, a nie z mięśni, nie polega na głodzeniu się i opuszczaniu posiłków. Od pół roku trwam w nowym stylu żywienia się co jest widoczne po moich ubrankach, głównie na biodrach. Polecam innym zmianę sposobu żywienia z pomocą Sunkins.

Moje wyniki

Anna Leśniewska

Wiek: 41
Wzrost: 173 cm
-4.7 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 89.5 kg 84.8 kg
Obwód talii 106 cm 104 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Dominika Kiełtyka

Większość życia spędziłam na odchudzaniu (śmiech ) ,niestety bez efektów.

Do poradni dietetycznej Sunkins zgłosiłam się na przekór sobie, myśląc w duchu „i tak nie schudniesz, stracisz czas i pieniądze,  ale idź,...

-7 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

502 099
utraconych kilogramów
92
poradni
203
specjalistów