Izabela K.

Z pomocy Sunkins zdecydowałam się skorzystać widząc efekty tej diety u mojej mamy.

przed

po

Z pomocy Sunkins zdecydowałam się skorzystać widząc efekty tej diety u mojej mamy.

 Z pomocy Sunkins zdecydowałam się skorzystać widząc efekty tej diety u mojej mamy. Nie miałam nadwagi, ale nie byłam również szczupła. Samodzielne próby zrzucenia wagi kończyły się szybkim odzyskaniem utraconych kilogramów. Dzięki pomocy Pani Ani z Sunkins udało mi się uregulować sposób jedzenia oraz schudnąć 6 kg bez efektu jo-jo. W trakcie spotkań można się dużo dowiedzieć o tym, jak działa nasz organizm i metabolizm, co daje większą świadomość przy planowaniu posiłków również po zakończeniu diety. 
 
Jestem osobą zapracowaną, ale przygotowany dla mnie jadłospis nie był czasochłonny. Ponadto wraz z planem żywienia otrzymuje się listę zakupów, co jest dużym ułatwieniem. Regularne wizyty u dietetyka motywują i dają realny obraz postępów diety. Jestem pewna, że tym razem nowa waga zostanie ze mną na bardzo długo :)
 

Moje wyniki

Izabela K.

Wiek: 37
Wzrost: 177 cm
-5.9 kg
3 miesięcy
przed po
Waga 72.3 kg 66.4 kg
Obwód talii 92 cm 76 cm

Moja specjalistka


Inna historię

przed

po

Mieczysław Jerzak

Osobisty plan odżywiania pozwolił mi na poprawę jakości życia - zapomniałem co to senność w ciągu dnia.

Opieka dietetyczna w Sunkins podobała mi się ze względu na: miłą obsługę oraz fachowe doradztwo i poradę cenne wskazówki związane z...

-12 kg
Poradnia
SUNKINS Warszawa

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

512 534
utraconych kilogramów
92
poradni
201
specjalistów