Izabela K.

Z pomocy Sunkins zdecydowałam się skorzystać widząc efekty tej diety u mojej mamy.

przed

po

Z pomocy Sunkins zdecydowałam się skorzystać widząc efekty tej diety u mojej mamy.

 Z pomocy Sunkins zdecydowałam się skorzystać widząc efekty tej diety u mojej mamy. Nie miałam nadwagi, ale nie byłam również szczupła. Samodzielne próby zrzucenia wagi kończyły się szybkim odzyskaniem utraconych kilogramów. Dzięki pomocy Pani Ani z Sunkins udało mi się uregulować sposób jedzenia oraz schudnąć 6 kg bez efektu jo-jo. W trakcie spotkań można się dużo dowiedzieć o tym, jak działa nasz organizm i metabolizm, co daje większą świadomość przy planowaniu posiłków również po zakończeniu diety. 
 
Jestem osobą zapracowaną, ale przygotowany dla mnie jadłospis nie był czasochłonny. Ponadto wraz z planem żywienia otrzymuje się listę zakupów, co jest dużym ułatwieniem. Regularne wizyty u dietetyka motywują i dają realny obraz postępów diety. Jestem pewna, że tym razem nowa waga zostanie ze mną na bardzo długo :)
 

Moje wyniki

Izabela K.

Wiek: 37
Wzrost: 177 cm
-5.9 kg
3 miesięcy
przed po
Waga 72.3 kg 66.4 kg
Obwód talii 92 cm 76 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Pavel Florián

Pomimo niektórych grzechów pozbyłem się 21 kg.

Od dzieciństwa mam do czynienia z nadwagą i zbierałem jedno niepowodzenia za drugim. Próbowałem niezliczoną diet i wydałem wiele pieniędzy na...

-21 kg
Poradnia
Svět zdraví Most

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

462 579
utraconych kilogramów
93
poradni
214
specjalistów