Izabela K.

Z pomocy Sunkins zdecydowałam się skorzystać widząc efekty tej diety u mojej mamy.

przed

po

Z pomocy Sunkins zdecydowałam się skorzystać widząc efekty tej diety u mojej mamy.

 Z pomocy Sunkins zdecydowałam się skorzystać widząc efekty tej diety u mojej mamy. Nie miałam nadwagi, ale nie byłam również szczupła. Samodzielne próby zrzucenia wagi kończyły się szybkim odzyskaniem utraconych kilogramów. Dzięki pomocy Pani Ani z Sunkins udało mi się uregulować sposób jedzenia oraz schudnąć 6 kg bez efektu jo-jo. W trakcie spotkań można się dużo dowiedzieć o tym, jak działa nasz organizm i metabolizm, co daje większą świadomość przy planowaniu posiłków również po zakończeniu diety. 
 
Jestem osobą zapracowaną, ale przygotowany dla mnie jadłospis nie był czasochłonny. Ponadto wraz z planem żywienia otrzymuje się listę zakupów, co jest dużym ułatwieniem. Regularne wizyty u dietetyka motywują i dają realny obraz postępów diety. Jestem pewna, że tym razem nowa waga zostanie ze mną na bardzo długo :)
 

Moje wyniki

Izabela K.

Wiek: 37
Wzrost: 177 cm
-5.9 kg
3 miesięcy
przed po
Waga 72.3 kg 66.4 kg
Obwód talii 92 cm 76 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Kornela Junkiewicz

Moje marzenie!

Informacje o firmie przeczytałam na facebooku. Ponieważ od dawna interesowałam się odżywianiem i pragnęłam utracić wagę (lekarze wciąż mi mówili-...

-8 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

462 579
utraconych kilogramów
93
poradni
214
specjalistów