Joanna Bielińska

Z SUNKINS życie stało się lżejsze!!!!!

przed

po

Z SUNKINS życie stało się lżejsze!!!!!

Chciałabym bardzo podziękować Pani Jolancie Chodnickiej z Sunkins Warszawa-Wola, za opiekę, za stałą motywację do działania. Dzięki Pani Joli wytrwałam w procesie zrzucania zbędnych kilogramów. Utrata 15 kg w 6 miesięcy to był dla mnie nie lada wysiłek. 
Nauczyłam się zdrowo i racjonalnie odżywiać. Wypracowane nawyki żywieniowe pozwalają mi na utrzymanie wymarzonej wagi, bez efektu jo-jo. A przepisy.... no cóż, są proste i szybkie do przygotowania i na tym mi bardzo zależało.

 

Moje wyniki

Joanna Bielińska

Wiek: 42
Wzrost: 161 cm
-14.6 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 69.3 kg 54.7 kg
Obwód talii 97 cm 83 cm

Moja specjalistka


Inna historię

przed

po

Joanna Bielińska

Z SUNKINS życie stało się lżejsze!!!!!

Chciałabym bardzo podziękować Pani Jolancie Chodnickiej z Sunkins Warszawa-Wola, za opiekę, za stałą motywację do działania. Dzięki Pani Joli ...

-15 kg
Poradnia
SUNKINS Warszawa

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

519 705
utraconych kilogramów
93
poradni
200
specjalistów