Joanna Bielińska

Z SUNKINS życie stało się lżejsze!!!!!

przed

po

Z SUNKINS życie stało się lżejsze!!!!!

Chciałabym bardzo podziękować Pani Jolancie Chodnickiej z Sunkins Warszawa-Wola, za opiekę, za stałą motywację do działania. Dzięki Pani Joli wytrwałam w procesie zrzucania zbędnych kilogramów. Utrata 15 kg w 6 miesięcy to był dla mnie nie lada wysiłek. 
Nauczyłam się zdrowo i racjonalnie odżywiać. Wypracowane nawyki żywieniowe pozwalają mi na utrzymanie wymarzonej wagi, bez efektu jo-jo. A przepisy.... no cóż, są proste i szybkie do przygotowania i na tym mi bardzo zależało.

 

Joanna Bielińska

Wiek: 42
Wzrost: 161 cm
-14.6 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 69.3 kg 54.7 kg
Obwód talii 97 cm 83 cm

Moja specjalistka


Inna historię

przed

po

Dana Pilařová

Wspomnę tylko, że podziw moich bliskich to dodatkowa satysfakcja z poprawy wagi z 75 kg na 68.5 kg.

Z miłą chęcią podzielę się moim doświadczeniami ze SUNKINS. Zawsze byłam szczupła, uprawiałam sport i nawet po urodzeniu trójki dzieci nie miałam...

-7 kg
Poradnia
Svět zdraví Praha 6

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

532 896
utraconych kilogramów
91
poradni
190
specjalistów