Joanna Bielińska

Z SUNKINS życie stało się lżejsze!!!!!

przed

po

Z SUNKINS życie stało się lżejsze!!!!!

Chciałabym bardzo podziękować Pani Jolancie Chodnickiej z Sunkins Warszawa-Wola, za opiekę, za stałą motywację do działania. Dzięki Pani Joli wytrwałam w procesie zrzucania zbędnych kilogramów. Utrata 15 kg w 6 miesięcy to był dla mnie nie lada wysiłek. 
Nauczyłam się zdrowo i racjonalnie odżywiać. Wypracowane nawyki żywieniowe pozwalają mi na utrzymanie wymarzonej wagi, bez efektu jo-jo. A przepisy.... no cóż, są proste i szybkie do przygotowania i na tym mi bardzo zależało.

 

Moje wyniki

Joanna Bielińska

Wiek: 41
Wzrost: 161 cm
-14.6 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 69.3 kg 54.7 kg
Obwód talii 97 cm 83 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Pavel Florián

Pomimo niektórych grzechów pozbyłem się 21 kg.

Od dzieciństwa mam do czynienia z nadwagą i zbierałem jedno niepowodzenia za drugim. Próbowałem niezliczoną diet i wydałem wiele pieniędzy na...

-21 kg
Poradnia
Svět zdraví Most

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

488 580
utraconych kilogramów
92
poradni
206
specjalistów