Dorota Pacocha

Z tygodnia na tydzień spadały kilogramy, obwody ciała malały a ja musiałam zacząć wymieniać garderobę na mniejszą.

przed

po

Z tygodnia na tydzień spadały kilogramy, obwody ciała malały a ja musiałam zacząć wymieniać garderobę na mniejszą.

Mam 52 lata i nie raz podchodziłam do próby odchudzania. Próbowałam różnych diet redukcyjnych, ale wszystkie kończyły się fiaskiem. Koszmarne ceny produktów, wymyślne przepisy i jadłospis niesprzyjający intensywnemu trybowi dnia powodowały, że szybko się zniechęcałam i przychodziła myśl „Po co mi to wszystko? To bez sensu.” Moje nastawienie zmieniło się kiedy trafiłam do Pani Sandry Brodowicz w Sunkins. Otrzymałam analizę składu ciała, która pokazała, że wiek mojego organizmu jest wyższy niż w rzeczywistości!  To był kubeł zimnej wody na moją głowę. Zamiast się załamać wysłuchałam wskazówek specjalistki i postanowiłam zaufać i spróbować przystępnego, łatwego w przygotowaniu jadłospisu redukcyjnego, który dla mnie przygotowała. Oprócz tego zapisałam się na siłownie i zaczęłam regularnie uczęszczać na zajęcia fitness. Było warto! Z tygodnia na tydzień spadały kilogramy, obwody ciała malały a ja musiałam zacząć wymieniać garderobę na mniejszą. Łącznie pozbyłam się 6 kg i 12 cm w obwodach. Co najważniejsze? Wiek biologiczny znacząco się poprawił, a ja czuję się zdecydowanie lepiej i najbliżsi przy każdym spotkaniu chwalą widoczne postępy. Prócz tego polubiłam zdrowe gotowanie i wysiłek fizyczny – oba elementy pozostaną w moim życiu na zawsze. Pani Sandro, Sunkins – dziękuję za pomoc!

Moje wyniki

Dorota Pacocha

Wiek: 53
Wzrost: 160 cm
-5.1 kg
3 miesięcy
przed po
Waga 69.1 kg 64 kg
Obwód talii 93 cm 87.7 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Jolanta Mikas

Ktoś mnie zmotywował, powiedział gdzie popełniam błędy i wskazał dobrą drogę!

Od zawsze byłam „puszysta”.  Jednak, kiedy skończyłam pięćdziesiąt lat całkowicie straciłam kontrolę nad swoimi kilogramami. Próbowałam wielu...

-11 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

437 943
utraconych kilogramów
94
poradni
220
specjalistów