Dorota Pacocha

Z tygodnia na tydzień spadały kilogramy, obwody ciała malały a ja musiałam zacząć wymieniać garderobę na mniejszą.

przed

po

Z tygodnia na tydzień spadały kilogramy, obwody ciała malały a ja musiałam zacząć wymieniać garderobę na mniejszą.

Mam 52 lata i nie raz podchodziłam do próby odchudzania. Próbowałam różnych diet redukcyjnych, ale wszystkie kończyły się fiaskiem. Koszmarne ceny produktów, wymyślne przepisy i jadłospis niesprzyjający intensywnemu trybowi dnia powodowały, że szybko się zniechęcałam i przychodziła myśl „Po co mi to wszystko? To bez sensu.” Moje nastawienie zmieniło się kiedy trafiłam do Pani Sandry Brodowicz w Sunkins. Otrzymałam analizę składu ciała, która pokazała, że wiek mojego organizmu jest wyższy niż w rzeczywistości!  To był kubeł zimnej wody na moją głowę. Zamiast się załamać wysłuchałam wskazówek specjalistki i postanowiłam zaufać i spróbować przystępnego, łatwego w przygotowaniu jadłospisu redukcyjnego, który dla mnie przygotowała. Oprócz tego zapisałam się na siłownie i zaczęłam regularnie uczęszczać na zajęcia fitness. Było warto! Z tygodnia na tydzień spadały kilogramy, obwody ciała malały a ja musiałam zacząć wymieniać garderobę na mniejszą. Łącznie pozbyłam się 6 kg i 12 cm w obwodach. Co najważniejsze? Wiek biologiczny znacząco się poprawił, a ja czuję się zdecydowanie lepiej i najbliżsi przy każdym spotkaniu chwalą widoczne postępy. Prócz tego polubiłam zdrowe gotowanie i wysiłek fizyczny – oba elementy pozostaną w moim życiu na zawsze. Pani Sandro, Sunkins – dziękuję za pomoc!

Moje wyniki

Dorota Pacocha

Wiek: 54
Wzrost: 160 cm
-5.1 kg
3 miesięcy
przed po
Waga 69.1 kg 64 kg
Obwód talii 93 cm 87.7 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Agata Nowak

Przekonałam się do zdrowszego trybu życia.

Do niedawna nigdy nie pomyślałabym, że zdecyduję się na dietę — zawsze kojarzyła mi się z odmawianiem sobie przyjemności i wmuszaniem w siebie...

-6 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

462 579
utraconych kilogramów
93
poradni
214
specjalistów