Maria Czech-Malasiewicz

Zdecydowanie lepiej czuję się w swoim ciele, wróciłam do ulubionych ubrań, jestem sprawniejsza ruchowo i nie zamierzam na tym poprzestać.

przed

po

Zdecydowanie lepiej czuję się w swoim ciele, wróciłam do ulubionych ubrań, jestem sprawniejsza ruchowo i nie zamierzam na tym poprzestać.

Do poradni dietetycznej SUNKINS trafiłam w listopadzie 2017, gdyż czułam się źle we własnym ciele, a przeciążony kręgosłup i stawy coraz częściej dawały o sobie znać. Ważyłam wówczas 79 kg (przy wzroście 164 cm). Nigdy wcześniej nie sądziłam, że będę miała problem z nadwagą. Od dziecka byłam zawsze bardzo szczupła i utrzymanie prawidłowej wagi w życiu dorosłym nie stanowiło dla mnie większego problemu. Tak było do 2013 roku, gdy zachorowałam na raka piersi. Pomimo jednoznacznej diagnozy nigdy nie przyjęłam jej do wiadomości. Teraz  z perspektywy czasu myślę, że dzięki takiemu nastawieniu udało mi się przejść pomyślnie standardowe leczenie: najpierw zabieg oszczędzający a później chemio- i radioterapię. Niestety to nie był koniec leczenia. Cały czas biorę lek doustny, którego jednym z działań ubocznych jest nadwaga. Stosowałam wcześniej różne diety, co przy charakterze mojej pracy było bardzo trudne i nie przynosiło zadowalających efektów. Głównym  powodem była  mała aktywność fizyczna i nieregularne posiłki. Stosując się do zaleceń pani Sandry i przy jej ogromnym wsparciu (gdyż miałam okres zwątpienia i chciałam zrezygnować) udało mi się stracić 5 kg oraz 5 i 7 cm odpowiednio w talii i biodrach. Pomocne okazały się również odpowiednio dobrane do moich potrzeb suplementy diety. Uważam to za bardzo duży sukces. Zdecydowanie lepiej czuję się w swoim ciele,  wróciłam do ulubionych ubrań, jestem sprawniejsza ruchowo i nie zamierzam na tym poprzestać.   
 
Gorąco  polecam wszystkim, którzy mają potrzebę zmiany wyglądu i jednocześnie wątpliwości co do efektów. Bardzo miła obsługa, profesjonalna i wnikliwa analiza problemu .

Moje wyniki

Maria Czech-Malasiewicz

Wiek: 53
Wzrost: 164 cm
-5.3 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 79.1 kg 73.8 kg
Obwód talii 103 cm 95 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Natalia Rosińska

Schudłam 11 kg w 6 miesięcy!

Do Panie Magdy "zaciągnęła" mnie mama. Miałam straszne opory spowodowane kompleksami, no bo która z nas chce wyjawić kolejnej osobie ile waży?...

-11 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

462 579
utraconych kilogramów
94
poradni
214
specjalistów