Maria Czech-Malasiewicz

Zdecydowanie lepiej czuję się w swoim ciele, wróciłam do ulubionych ubrań, jestem sprawniejsza ruchowo i nie zamierzam na tym poprzestać.

przed

po

Zdecydowanie lepiej czuję się w swoim ciele, wróciłam do ulubionych ubrań, jestem sprawniejsza ruchowo i nie zamierzam na tym poprzestać.

Do poradni dietetycznej SUNKINS trafiłam w listopadzie 2017, gdyż czułam się źle we własnym ciele, a przeciążony kręgosłup i stawy coraz częściej dawały o sobie znać. Ważyłam wówczas 79 kg (przy wzroście 164 cm). Nigdy wcześniej nie sądziłam, że będę miała problem z nadwagą. Od dziecka byłam zawsze bardzo szczupła i utrzymanie prawidłowej wagi w życiu dorosłym nie stanowiło dla mnie większego problemu. Tak było do 2013 roku, gdy zachorowałam na raka piersi. Pomimo jednoznacznej diagnozy nigdy nie przyjęłam jej do wiadomości. Teraz  z perspektywy czasu myślę, że dzięki takiemu nastawieniu udało mi się przejść pomyślnie standardowe leczenie: najpierw zabieg oszczędzający a później chemio- i radioterapię. Niestety to nie był koniec leczenia. Cały czas biorę lek doustny, którego jednym z działań ubocznych jest nadwaga. Stosowałam wcześniej różne diety, co przy charakterze mojej pracy było bardzo trudne i nie przynosiło zadowalających efektów. Głównym  powodem była  mała aktywność fizyczna i nieregularne posiłki. Stosując się do zaleceń pani Sandry i przy jej ogromnym wsparciu (gdyż miałam okres zwątpienia i chciałam zrezygnować) udało mi się stracić 5 kg oraz 5 i 7 cm odpowiednio w talii i biodrach. Pomocne okazały się również odpowiednio dobrane do moich potrzeb suplementy diety. Uważam to za bardzo duży sukces. Zdecydowanie lepiej czuję się w swoim ciele,  wróciłam do ulubionych ubrań, jestem sprawniejsza ruchowo i nie zamierzam na tym poprzestać.   
 
Gorąco  polecam wszystkim, którzy mają potrzebę zmiany wyglądu i jednocześnie wątpliwości co do efektów. Bardzo miła obsługa, profesjonalna i wnikliwa analiza problemu .

Moje wyniki

Maria Czech-Malasiewicz

Wiek: 53
Wzrost: 164 cm
-5.3 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 79.1 kg 73.8 kg
Obwód talii 103 cm 95 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Agata Mosińska

Przepisy Pani Moniki przekonały mnie do zdrowego trybu życia na dobre!

Swoją kilkumiesięczną przygodę z gabinetem SUNKINS zaczęłam w listopadzie 2016 r.  Moim celem był powolny spadek masy ciała, poprawa...

-6 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

462 579
utraconych kilogramów
93
poradni
214
specjalistów