Grażyna Woźniak

Zdrowa dieta i aktywność fizyczna - cel osiągnięty!

przed

po

Zdrowa dieta i aktywność fizyczna - cel osiągnięty!

Do poradni dietetycznej Sunkins trafiłam w sierpniu 2017, wtedy ważyłam 80 kg i czułam się źle we własnym ciele, wiele wcześniejszych diet skutkowało efektem jo-jo dopiero zmiana trybu życia na bardziej aktywny oraz nauczenie się prawidłowych nawyków żywieniowych pod okiem Pani Ani spowodowały trwałą utratę wagi. Uważam, że 10 kg w 6 miesięcy to bardzo dobry wynik, jestem szczęśliwa i wdzięczna. Cieszę się że tu trafiłam. Dziękuję Pani Ani i przemiłej Pani Iwonce!

 

Moje wyniki

Grażyna Woźniak

Wiek: 60
Wzrost: 151 cm
-9.7 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 80.7 kg 71 kg
Obwód talii 105 cm 96 cm

Moja specjalistkaInna historię

przed

po

Karolina Herlender

Dzięki nauczonym zasadom i nawykom dalej chudnę!

Chciałabym bardzo podziękować poradni Sunkins za fachową opiekę. Największe wrażenie zrobiło na mnie kompleksowe podejście do odżywiania w oparciu...

-3 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

483 490
utraconych kilogramów
92
poradni
200
specjalistów