Izabela Batorowicz

Zyskałam życie nowej jakości - lżejsze, przyjemniejsze i zdrowsze!

przed

po

Zyskałam życie nowej jakości - lżejsze, przyjemniejsze i zdrowsze!

Wystarczyło tylko 5 miesięcy stosowania się do zaleceń pani dietetyczki. Bez głodówek, bez nadmiernego wysiłku fizycznego. Wystarczą szybkie spacery, jazda na rowerze i wchodzenie po schodach a nie jazda windą. Pięć posiłków dziennie bez objadania się, bez białej mąki, bez cukru, niewiele soli oraz bardzo dużo wody. Do tego warzywa i owoce. Efekt fantastyczny i błyskawiczny - każdego miesiaca 3-4 kg mniej. Wspaniałe uczucie! Mam już 64 lata wydawało by się, że jest to niewykonalne. Błąd! Zyskałam życie nowej jakości - lżejsze, przyjemniejsze i zdrowsze! Wyniki badań są bardzo dobre!

Moje wyniki

Izabela Batorowicz

Wiek: 64
Wzrost: 166 cm
-17.0 kg
6 miesięcy
przed po
Waga 115.6 kg 98.6 kg
Obwód talii 125 cm 114 cm

Moja specjalistka


Inna historię

przed

po

Jolanta Wojdyła

SUNKINS- CZYLI ZDROWIE NA WAGĘ

Jaką radość sprawia lepsze samopoczucie gdy waga leci w dół a my mamy satysfakcję, że wreszcie są rezultaty naszej zmiany trybu życia. Odchodzanie...

-6 kg
Poradnia
SUNKINS Wrocław

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

523 375
utraconych kilogramów
93
poradni
198
specjalistów