mgr Marta Gołba

Historia

Jestem doktorantką na kierunku Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Dotychczas ukończyłam również studia na kierunku Dietetyka w Zdrowiu i Chorobie. Zagraniczne uczelnie pozwoliły mi na poszerzenie mojej wiedzy merytorycznej, jak i kulturowej, którą staram się używać w życiu codziennym i kontaktach z pacjentami.

Dietetyka z pewnością jest moją pasją, ale też przedmiotem badań o zaskakujących rezultatach. Każdego dnia odkrywam, jak wielkie znaczenie ma zdrowe odżywianie dla każdego z nas. Uważam, że odpowiednio zrównoważona dieta, dopasowana do indywidualnych potrzeb pacjentów, jest gwarancją zdrowia i dobrego samopoczucia. Posiadam wiedzę w dziedzinie dietetyki ogólnej, a także odżywiania w jednostkach chorobowych. Chętnie współpracuję z dziećmi, od których powinniśmy zacząć edukację żywieniową. Priorytetem dla mnie jest motywowanie do zmiany nawyków żywieniowych oraz wsparcie w ich długotrwałym utrzymaniu.

Wykształcenie

  • Studia licencjackie: 2011 – 2014 - Maastricht University, Maastricht, Holandia Maastricht Science Programme
  • Studia magisterskie: 2014-2016 - Technische Universitat, Drezno, Niemcy, Molecular Bioengineering
  • Studia podyplomowe: 2016-2017 – Niepubliczna Wyższa Szkoła Medyczna, Wrocław, Polska, Dietetyka w Zdrowiu i w Chorobie
  • Studia doktoranckie: 2017-… - Uniwersytet Przyrodniczy, Wrocław, Polska, Technologia Żywności i Żywienia

mgr Marta Gołba Menedżerka - Specjalistka


Pracuję w poradni
SUNKINS Wrocław


Umów wizytę w poradni

SUNKINS w liczbach

539 607
utraconych kilogramów
90
poradni
143
specjalistów