Usługi skierowane do życia, jakie jest

Odżywianie dla zdrowia i kondycji
Przygotujemy indywidualny plan odżywiania, w oparciu o wyniki kilku badań diagnostycznych. Rada lekarska oceni twoje wyniki biochemii i zaleci optymalne rozwiązania dla poprawy zdrowia i kondycji.
Trwała utrata wagi
Podstawowe zestawienie metod diagnostycznych w połączeniu z unikalną metaboliczną diagnostyką KTO, specjalistyczną terapią, systematycznymi konsultacjami i monitorowaniem wyników umożliwiają szansę każdemu, kto poważnie zabiera się za siebie. Jesteśmy gotowi Ci pomóc.
Żywienie dzieci
Na świecie nie ma nikogo, kto zasługuje na większą uwagę niż dzieci. Sytuacja staje się jeszcze bardziej poważna, ponieważ dzieci często nawet nie wiedzą o problemie, lub same nie są w stanie go rozwiązać. Przygotowaliśmy specjalne programy dla dzieci z otyłością, nadwagą, jak również niedożywione. Do tego potrzebujemy jednak rodziców.
Odżywianie dla sportowców
Jeśli ciało i cały organizm na dobrze funkcjonować i osiągać wspaniałe wyniki sportowe, trzeba go idealnie dostroić. Ważnym aspektem jest żywienie. Przyjdź do nas na wyjątkową diagnostykę metaboliczną KTO i biochemiczną analizę krwi, a następnie my przygotujemy dla Ciebie specjalny plan żywieniowy, w tym zalecenia dotyczące suplementów premium.
Odżywianie w cukrzycy i w stanie przedcukrzycowym
Tzw. cukrzyca jest poważną chorobą mającą zły wpływ na jakość życia. Jednak odpowiedni plan odżywiania, który ułoży nasz specjalista ds. żywienia, może znacznie złagodzić skutki cukrzycy. Nie bój się walczyć z tą chorobą, z nami nie jesteś sam.
Przybieranie na wadze
Podstawowe badanie i wyjątkowa metaboliczna diagnostyka KTO pomoże nam określić przyczynę Twoich kłopotów. Późniejsze specjalistyczne badania, powtarzające się konsultacje, monitorowanie wyników i motywacja pomogą Ci odzyskać utracone kilogramy. Podchodzimy do swojego zadania poważnie, o reszcie musisz zdecydować sam.

Jeden krok przed konkurencją

Diagnostyka organizmu

Dzięki profesjonalnemu urządzeniu Tanita, które zostało dopuszczone do użytku w opiece zdrowotnej, poznamy najpierw podstawowy skład Twojego ciała. Jest to podstawą, do tego jak dalej mamy postępować.

Więcej

Metaboliczna diagnostyka KTO

SUNKINS jako jedyny na rynku posiada program komputerowy, który pozwala na wykorzystanie unikalnej metabolicznej diagnozy KTO. Dzięki szczegółowej analizie funkcjonowania metabolizmu, jesteśmy w stanie stworzyć zupełnie unikalny plan żywieniowy.

Więcej

Biochemiczne badanie krwi

Badanie krwi pozwoli nam lepiej poznać Twoją sytuację, większość aspektów zdrowotnych, które z kolei weźmiemy pod uwagę w tworzeniu planu odżywiania. W SUNKINS każda analiza biochemiczna krwi jest oceniana przez naszych lekarzy, którzy później udzielają konkretnych zaleceń dla Ciebie.

Więcej

Profesjonalna terapia

Wieloletnie doświadczenie pokazuje nam, że nasi specjaliści odżywiania są najważniejszą wartością. W drodze do pożądanego rezultatu stają się Twoim przewodnikiem i trenerem.

Więcej

Suplementy diety

Według najnowszych badań diagnostycznych i Państwa preferencji można osiągnąć pożądany rezultat szybciej i łatwiej przy użyciu suplementów diety lub substytutów diety. SUNKINS współpracuje wyłącznie z suplementami premium oraz żywnością.

Więcej

Kalkulatory

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

0
utraconych kilogramów
poradni
specjalistów