Usługi skierowane do życia, jakie jest

Jeden krok przed konkurencją

Diagnostyka organizmu

Dzięki profesjonalnemu urządzeniu Tanita, które zostało dopuszczone do użytku w opiece zdrowotnej, poznamy najpierw podstawowy skład Twojego ciała. Jest to podstawą, do tego jak dalej mamy postępować.

Więcej

Metaboliczna diagnostyka KTO

SUNKINS jako jedyny na rynku posiada program komputerowy, który pozwala na wykorzystanie unikalnej metabolicznej diagnozy KTO. Dzięki szczegółowej analizie funkcjonowania metabolizmu, jesteśmy w stanie stworzyć zupełnie unikalny plan żywieniowy.

Więcej

Biochemiczne badanie krwi

Badanie krwi pozwoli nam lepiej poznać Twoją sytuację, większość aspektów zdrowotnych, które z kolei weźmiemy pod uwagę w tworzeniu planu odżywiania. W SUNKINS każda analiza biochemiczna krwi jest oceniana przez naszych lekarzy, którzy później udzielają konkretnych zaleceń dla Ciebie.

Więcej

Profesjonalna terapia

Wieloletnie doświadczenie pokazuje nam, że nasi specjaliści odżywiania są najważniejszą wartością. W drodze do pożądanego rezultatu stają się Twoim przewodnikiem i trenerem.

Więcej

Suplementy diety

Według najnowszych badań diagnostycznych i Państwa preferencji można osiągnąć pożądany rezultat szybciej i łatwiej przy użyciu suplementów diety lub substytutów diety. SUNKINS współpracuje wyłącznie z suplementami premium oraz żywnością.

Więcej

Kalkulatory

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

536 282
utraconych kilogramów
90
poradni
113
specjalistów