Metaboliczna diagnostyka KTO

Jest to wyjątkowa diagnostyka Twojego metabolizmu, mająca jeden cel - aby w pełni zrozumieć, jak działa Twój organizm i zaplanować wszystko tak, aby osiągnięcie rezultatów było absolutnie możliwe.

Unikalna w skali światowej diagnostyka metaboliczna KTO jest głównym narzędziem, który wyróżnia nas od konkurencji. To zaawansowany sposób oraz program komputerowy oparty na szczegółowej wiedzy o Twoim ciele, zapewnia on optymalny i zrównoważony plan żywieniowy.

Jednym z wielu efektów diagnozy metabolicznej jest uzyskanie listy właściwych i niewłaściwych pokarmów. Nawet zdrowe pokarmy mogą zaszkodzić konkretnej osobie.

Diagnoza metaboliczna KTO jest oparta na tradycyjnej, kompleksowej a także nowoczesnej medycynie.

Podstawowe badanie i konsultacje

Zapraszamy do odwiedzenia nas i zdobycia podstawowych informacji. Będziesz zaskoczony, jak wiele korzyści przyniesie Ci zmiana diety. Czekamy na Ciebie.

Przygotujemy dla Ciebie

Diagnostyka organizmu

Diagnoza odbywa się wyłącznie za pomocą profesjonalnego urządzenia Tanita dopuszczonego do użytku medycznego.

Specjalistyczne konsultacje

Nasz ekspert ds. żywienia oceni wyniki pomiarów i na kolejnej konsultacji pomoże Ci jak najlepiej zrozumieć Twoją sytuację i potrzeby.

Zalecenia, możliwości i plan diety

Na koniec otrzymasz przykładowe menu, jak również podstawowe porady i wskazówki, które pomogą Ci poprawić Twój stan zdrowia.

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

536 282
utraconych kilogramów
90
poradni
113
specjalistów