Odżywianie dla sportowców

Jeden krok przed rywalem

Nic z tych rzeczy! Na wyniki sportowe aż w 30% ma wpływ odżywianie. Jeśli naprawdę jesteś sportowcem, więcej wiedzieć nie musisz. Przyjdź skorzystać z porad naszych dietetyków, oni już się Tobą zajmą.

Specjalny program dla sportowców

Organizm w obliczu obciążenia wynikającego ze sportu ma kilka konkretnych potrzeb. Dlatego przygotowaliśmy specjalny program, który pomaga sportowcom w celu zwiększenia wydajności i zdrowia. Program dla sportowców przygotowany jest wyłącznie specjalistów, którzy posiadają doświadczenie i niezbędne szkolenia.

Suplementy diety SUNKINS

Dysponujemy suplementami diety premium oraz żywnością firmy SUNKINS, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Republice Czeskiej. Produkty tej firmy należą do najlepszych na rynku, sam producent jest gwarancją efektywności.

Podstawowe badanie i konsultacje

Zapraszamy do odwiedzenia nas i zdobycia podstawowych informacji. Będziesz zaskoczony, jak wiele korzyści przyniesie Ci zmiana diety. Czekamy na Ciebie.

Przygotujemy dla Ciebie

Diagnostyka organizmu

Diagnoza odbywa się wyłącznie za pomocą profesjonalnego urządzenia Tanita dopuszczonego do użytku medycznego.

Specjalistyczne konsultacje

Nasz ekspert ds. żywienia oceni wyniki pomiarów i na kolejnej konsultacji pomoże Ci jak najlepiej zrozumieć Twoją sytuację i potrzeby.

Zalecenia, możliwości i plan diety

Na koniec otrzymasz przykładowe menu, jak również podstawowe porady i wskazówki, które pomogą Ci poprawić Twój stan zdrowia.

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

548 584
utraconych kilogramów
85
poradni
149
specjalistów