Odżywianie dla zdrowia i kondycji

Twoja dieta to twoje zdrowie

Poprawić kondycję i zdrowie - to najlepsza motywacja do wizyty w SUNKINS. Nasza wyjątkowa diagnostyka metaboliczna KTO pozwala dostosować odżywianie do twoich potrzeb. Dlaczego nie zmienić diety, jeśli to ma pomóc Tobie i Twojemu ciału?

Diagnostyka

Używamy wielostopniowej diagnostyki umożliwiającej także badanie biochemiczne krwi lub badanie genetyczne mutacji Leiden. To pozwala dowiedzieć się, jaki jest Twój stan zdrowia i jak możemy Ci pomóc.

Wprowadzanie zmian

Żadna zmiana nie nastąpi samoistnie. Nawet zmiany w celu poprawy zdrowia i kondycji wymagają pewnego wysiłku. Mamy opracowany szczegółowy plan wsparcia, diagnozowania i monitorowania wyników, które mogą Wam skutecznie pomóc.

Podstawowe badanie i konsultacje

Zapraszamy do odwiedzenia nas i zdobycia podstawowych informacji. Będziesz zaskoczony, jak wiele korzyści przyniesie Ci zmiana diety. Czekamy na Ciebie.

Przygotujemy dla Ciebie

Diagnostyka organizmu

Diagnoza odbywa się wyłącznie za pomocą profesjonalnego urządzenia Tanita dopuszczonego do użytku medycznego.

Specjalistyczne konsultacje

Nasz ekspert ds. żywienia oceni wyniki pomiarów i na kolejnej konsultacji pomoże Ci jak najlepiej zrozumieć Twoją sytuację i potrzeby.

Zalecenia, możliwości i plan diety

Na koniec otrzymasz przykładowe menu, jak również podstawowe porady i wskazówki, które pomogą Ci poprawić Twój stan zdrowia.

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

548 584
utraconych kilogramów
85
poradni
149
specjalistów