Podstawowa diagnostyka organizmu

Jeśli chcesz znaleźć rozwiązanie, należy najpierw w pełni poznać problem. Aby to było możliwe, opracowaliśmy Podstawową diagnozę rozszerzoną o dodatkowe opcje badań.

Już na pierwszej wizycie w SUNKINS poznasz podstawowy skład swojego ciała:

  • masę mięśni i kości
  • ilość tłuszczu - podskórnego i trzewnego (wewnętrznego)
  • poziom nawodnienia
  • wiek metaboliczny, dowiesz się, na ile lat twoje ciało się czuje
  • na koniec otrzymasz informacje o tym, jak należałoby poprawić powyższe parametry

Czy wiesz, że np. 15 kg nadwagi może skrócić Twoje życie o około 10 lat? W podstawowej diagnostyce używamy profesjonalnego sprzętu Tanita dopuszczonego do użytku medycznego. Zapewnia to wysoką dokładność pomiaru, a zwłaszcza w programach długoterminowych, zatem szczegółowo możemy monitorować Twoje postępy.

Podstawowe badanie i konsultacje

Zapraszamy do odwiedzenia nas i zdobycia podstawowych informacji. Będziesz zaskoczony, jak wiele korzyści przyniesie Ci zmiana diety. Czekamy na Ciebie.

Przygotujemy dla Ciebie

Diagnostyka organizmu

Diagnoza odbywa się wyłącznie za pomocą profesjonalnego urządzenia Tanita dopuszczonego do użytku medycznego.

Specjalistyczne konsultacje

Nasz ekspert ds. żywienia oceni wyniki pomiarów i na kolejnej konsultacji pomoże Ci jak najlepiej zrozumieć Twoją sytuację i potrzeby.

Zalecenia, możliwości i plan diety

Na koniec otrzymasz przykładowe menu, jak również podstawowe porady i wskazówki, które pomogą Ci poprawić Twój stan zdrowia.

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

536 282
utraconych kilogramów
90
poradni
113
specjalistów