Profesjonalna terapia

Profesjonalna terapia, powtarzające się badania i szczegółowe monitorowanie wyników są kluczem do sukcesu i zmiany.

Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że zmiany w funkcjonowaniu organizmu są bardzo wymagające psychicznie, nie tylko ze względu na dostosowanie się do zmiany diety. Dlatego opracowaliśmy diagnostykę powiązaną z monitorowaniem wyników, specjalistyczną terapią oraz opieką. W ten sposób specjalista ds. żywienia SUNKINS stanie się Twoim trenerem na drodze do pożądanego rezultatu.

Oprócz regularnych konsultacji, które na początku będą się odbywać raz w tygodniu, przede wszystkim zyskasz profesjonalnego przewodnika, który ustali dla Ciebie cały program w taki sposób, że będziesz go mógł realizować w życiu codziennym.

Klucz do sukcesu

  • Regularne konsultacje raz w tygodniu
  • Wysoki poziom motywacji, na którym koncentrują się nasi specjaliści - nie jesteś sam z problemem
  • Pomoc przez telefon, SMS i e-mail
  • Powtarzająca się diagnostyka – dla każdej konsultacji wykonamy podstawową diagnostykę za darmo
  • Szczegółowe monitorowanie wyników – powtarzamy podstawowe badania, ponownie oceniamy Twój stan w celu określenia skuteczności programu
  • Konsultacje z lekarzami

Podstawowe badanie i konsultacje

Zapraszamy do odwiedzenia nas i zdobycia podstawowych informacji. Będziesz zaskoczony, jak wiele korzyści przyniesie Ci zmiana diety. Czekamy na Ciebie.

Przygotujemy dla Ciebie

Diagnostyka organizmu

Diagnoza odbywa się wyłącznie za pomocą profesjonalnego urządzenia Tanita dopuszczonego do użytku medycznego.

Specjalistyczne konsultacje

Nasz ekspert ds. żywienia oceni wyniki pomiarów i na kolejnej konsultacji pomoże Ci jak najlepiej zrozumieć Twoją sytuację i potrzeby.

Zalecenia, możliwości i plan diety

Na koniec otrzymasz przykładowe menu, jak również podstawowe porady i wskazówki, które pomogą Ci poprawić Twój stan zdrowia.

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

536 282
utraconych kilogramów
90
poradni
113
specjalistów