Przybieranie na wadze

Zdrowie dzięki właściwej wadze

Wszystko musi być w równowadze. Nawet tłuszcz w ciele jest potrzebny, choć słyszymy ze wszystkich stron, że należy się go pozbyć i wyeliminować. Tłuszcz w organizmie pełnią wiele ważnych zadań, które są dla nas istotne. Jeśli zmagasz się z niską wagą, może to oznaczać dla Ciebie szereg komplikacji zdrowotnych, dlatego ważne jest, aby pomóc swojemu ciału dobrej jakości dietą.

Diagnostyka

Zestaw podstawowych metod diagnostycznych pozwala nam określić główne zalecenia i wskazać drogę do osiągnięcia swoich celów.

Jesteśmy z wami

Powtarzające się konsultacje i monitorowanie wyników umożliwi szansę każdemu, kto na poważnie zabiera się za siebie. Jesteśmy gotowi Ci pomóc. Staniemy się Twoim trenerem na drodze do lepszego zdrowia.

Podstawowe badanie i konsultacje

Zapraszamy do odwiedzenia nas i zdobycia podstawowych informacji. Będziesz zaskoczony, jak wiele korzyści przyniesie Ci zmiana diety. Czekamy na Ciebie.

Przygotujemy dla Ciebie

Diagnostyka organizmu

Diagnoza odbywa się wyłącznie za pomocą profesjonalnego urządzenia Tanita dopuszczonego do użytku medycznego.

Specjalistyczne konsultacje

Nasz ekspert ds. żywienia oceni wyniki pomiarów i na kolejnej konsultacji pomoże Ci jak najlepiej zrozumieć Twoją sytuację i potrzeby.

Zalecenia, możliwości i plan diety

Na koniec otrzymasz przykładowe menu, jak również podstawowe porady i wskazówki, które pomogą Ci poprawić Twój stan zdrowia.

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

536 282
utraconych kilogramów
90
poradni
113
specjalistów