Trwała utrata wagi

System odchudzania inny od wszystkich

Znajdź swoją własną drogę, własne tempo, dzięki któremu schudniesz. Dzięki unikalnemu systemowi SUNKINS, pod kierunkiem naszych specjalistów żywieniowych możesz to zrobić. Zacznij już teraz i doświadcz sukcesu na własnej skórze.

Diagnostyka

Zestaw podstawowych metod diagnostycznych pozwala nam określić główne zalecenia i wskazać drogę do osiągnięcia swoich celów.

Wprowadzanie zmiany

Systematyczne konsultacje i monitorowanie wyników umożliwiają szansę każdemu, kto na poważnie bierze sie za siebie. Jesteśmy gotowi Ci pomóc. Staniemy się Twoim trenerem podczas realizacji życiowego zadania, abyś pokonał dodatkowe kilogramy.

Podstawowe badanie i konsultacje

Zapraszamy do odwiedzenia nas i zdobycia podstawowych informacji. Będziesz zaskoczony, jak wiele korzyści przyniesie Ci zmiana diety. Czekamy na Ciebie.

Przygotujemy dla Ciebie

Diagnostyka organizmu

Diagnostyka odbywa się wyłącznie za pomocą profesjonalnego urządzenia Tanita dopuszczonego do użytku medycznego.

Specjalistyczne konsultacje

Nasz ekspert ds. żywienia oceni wyniki pomiarów i na kolejnej konsultacji pomoże Ci jak najlepiej zrozumieć Twoją sytuację i potrzeby.

Zalecenia, możliwości i plan diety

Na koniec otrzymasz przykładowy jadłospis, jak również podstawowe porady i wskazówki, które pomogą Ci poprawić Twój stan zdrowia.

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

548 584
utraconych kilogramów
85
poradni
149
specjalistów